PUPIL Prime Quality

Jest 76 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 76 produktów

„Smak przyjaźni” — Pupil Prime Quality

Codziennie uczymy się od naszych psów i kotów bezinteresownej miłości. PUPIL Prime Quality to linia, która powstała z potrzeby wzajemności – bo cóż może zrobić człowiek wobec obfitości szlachetnego oddania czworonożnych przyjaciół? Jedynie i aż kochać swoich podopiecznych i opiekować się nimi jak najlepiej....

„Smak przyjaźni” — Pupil Prime Quality

Codziennie uczymy się od naszych psów i kotów bezinteresownej miłości. PUPIL Prime Quality to linia, która powstała z potrzeby wzajemności – bo cóż może zrobić człowiek wobec obfitości szlachetnego oddania czworonożnych przyjaciół? Jedynie i aż kochać swoich podopiecznych i opiekować się nimi jak najlepiej. Ogromnie istotną składową tej troski, jest świadome, zdrowe i smaczne karmienie. Na szczęście znamy się na tym. Gotujemy dla psów i kotów od niemal 30 lat. By robić to coraz lepiej, powołaliśmy Pupil Instytut Żywienia Zwierząt – niezależną jednostkę badawczą, którą tworzą lekarze weterynarii, specjaliści z zakresu żywienia zwierząt i behawioryści, którzy współpracują z naukowymi ośrodkami z Polski i zagranicy. Możemy więc śmiało powiedzieć i chętnie to często podkreślamy, że smak karm PPQ jest „smakiem przyjaźni”, bo linia ta naprawdę wyrosła z miłości do zwierząt.

PUPIL Prime Quality jest wielokrotnie nagradzaną linią. Każdego roku mamy powód do dumy i radości z powodu kolejnych wyróżnień, takich jak: „Polska Dobra Marka 2021” (tytuł nadawany przez Redakcję Biznes Trendy dziennika Rzeczpospolita), „Złota Perła Rynku FMCG 2020” (miesięcznik Wiadomości Handlowe), „Złota Paragon 2020” (miesięcznik Hurt & Detal), „Konsumencki Lider Jakości — Debiut roku 2020” (Strefa Gospodarki Biznes magazyn — dodatek Dziennika Gazeta Prawna). Skąd sukces właśnie tej marki? Zaufanie buduje się latami solidnością i nieustannym rozwojem. PPQ jest właśnie wynikiem kompilacji wiedzy, doświadczenia i zaangażowania ludzi, którzy wierzą, w to, co robią, widząc celowość pracy poświęconej dbałości o dobrostan czworonożnych przyjaciół.

Czym charakteryzuje się karma PUPIL Prime Quality

Karma Pupil Prime Quality tworzona jest wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych dodatków, barwników i polepszaczy. Mięso, którego wysoka zawartość jest tak ważna dla naturalnego żywienia psów i kotów, warzywa, zboża — wszystkie te surowce pozyskujemy od zaprzyjaźnionych dostawców, z upraw i hodowli położonych z dala od zanieczyszczeń dużych aglomeracji.  

Karma sucha

Pies i kot potrzebują w swojej diecie przede wszystkim dobrego gatunku mięsa, ale nie wszystkie składniki niezbędne do zdrowego życia jest w stanie dostarczyć zwierzęciu samo mięso, dlatego tak ważna w karmieniu psa i kota jest karma sucha, uzupełniająca wartości, których nie zapewni np. tylko dieta BARF.  Poza tym to wygodna forma karmienia, szczególnie kiedy nie ma Cię w domu lub jesteś z Pupilem w podróży.

Sucha karma znacznie dłużej niż mokra utrzymuje świeżość. Jest też dużo bardziej kaloryczna. 100 g karmy suchej dostarcza czterokrotnie więcej energii niż ta sama ilość karmy mokrej. Pamiętaj, że karma sucha charakteryzuje się słabą wilgotnością, dlatego nie zapomnij o stałym dostępie Pupila do wody.

W naszym sklepie znajdziesz karmę suchą PUPIL Prime Quality dla psa i kota na każdym etapie życia zwierzęcia, od juniora, przez dorosłego po seniora oraz w różnych gramaturach. Karma sucha PPQ jest pełnowartościowym jedzeniem charakteryzującym się wysoką zawartością białka pochodzenia zwierzęcego, właściwą proporcją kwasów Omega-3 i Omega-6 oraz kompleksu mineralno-witaminowy, a dla kota dodatkowo niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania jego organizmu tauryną.

Karma mokra

W linii PPQ znajdziesz puszki w gramaturze 415 g i 850 g z karmą mokrą dla psów w postaci mięsnych kawałków w pysznym sosie, a dla kotów puszki 415 g i czteropaki saszetek z kawałkami w galarecie, za którą koty przepadają. W ofercie mamy też karmę mokrą dla szczeniaków w puszkach 415 g i kociąt w saszetkach 100 g. Karmy mokre PPQ są produktami bez glutenu. Zawierają 100% białka pochodzenia zwierzęcego, wysoki udział surowców mięsnych, witamin A,D3,E oraz kwasów Omega-3 i Omega-6.   

Wszystkie nasze karmy posiadają skład komponentowy zamknięty, co oznacza podanie na opakowaniu nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Taka forma przejrzystej informacji, nie zostawia miejsca na interpretacje, wiesz zatem dokładnie, co zawiera produkt.

Dlaczego warto sięgnąć po PUPIL Prime Quality?

Klienci doceniają linię PPQ, ponieważ zachowuje doskonałe proporcje między świetną jakością a dobrą ceną. To bogata oferta karmy o znakomitej przyswajalności, co każdy opiekun zwierzęcia jest w stanie zauważyć po prawidłowej konsystencji stolca Pupila.

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności