PUPIL Premium

Jest 203 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 203 produktów

Zdrowie zaczyna się w misce — Pupil Instytut Żywienia Zwierząt

Psy i koty są z nami od zawsze. Od początku było dla nas jasne, że będziemy gotować i dla szczekających i dla merdających czworonogów, nie sposób przecież wybrać, kogo kocha się bardziej? Inaczej okazuje swoje przywiązanie pies, inaczej kot, ale czy można ocenić, która miłość jest ce...

Zdrowie zaczyna się w misce — Pupil Instytut Żywienia Zwierząt

Psy i koty są z nami od zawsze. Od początku było dla nas jasne, że będziemy gotować i dla szczekających i dla merdających czworonogów, nie sposób przecież wybrać, kogo kocha się bardziej? Inaczej okazuje swoje przywiązanie pies, inaczej kot, ale czy można ocenić, która miłość jest cenniejsza? Oczywiście, że nie i każdy opiekun czworonoga zaświadczy o bezwarunkowości uczuć jednego i drugiego zwierzaka. Niemal 30 lat gotujemy więc i dla naszych psów i dla kotów. Z roku na rok apetyt na więcej, lepiej, dalej rósł. W tym gwarantującym rozwój poczuciu niedosytu powołaliśmy Pupil Instytut Żywienia Zwierząt – niezależną jednostkę badawczą, którą tworzą lekarze weterynarii, specjaliści z zakresu żywienia zwierząt i behawioryści, którzy współpracują z naukowymi ośrodkami z Polski i zagranicy.

PUPIL Premium jest właśnie pierwszą linią, której receptury opracowali naukowcy z Pupil Instytutu.

Czym charakteryzuje się karma PUPIL Premium?

Karmę Pupil Premium charakteryzuje wielość smaków, duży wybór karm funkcyjnych i bytowych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz karmy mokre w formie All Meat dla psów, ale też kawałki w doskonałym sosie oraz pasztety dla psów, a dla kotów pyszne porcje w galaretce „na raz”.

Wszystkie karmy PUPIL Premium są tworzone wyłącznie z naturalnych składników. Nie znajdziesz w nich śladu sztucznych dodatków. Surowce pozyskujemy od znanych nam dobrze dostawców, do których mamy pełne zaufanie. Ich hodowle i uprawy umiejscowione są z dala od dużych miejskich, zanieczyszczonych aglomeracji, co jest gwarancją wysokiej jakości komponentów, które ostatecznie trafiają do naszych produktów.

Karma sucha

W naszym sklepie znajdziesz karmy PUPIL Premium w różnych gramaturach i w bogatej palecie smakowej. Zapewniają one pełnowartościowe jedzenie na wszystkich etapach życia naszych zwierząt. Oferujemy również karmę dla psów sportowych i pracujących. Wybierając karmę suchą, pamiętaj, że musi być ona dopasowana do osobniczych cech i aktywności Twojego Pupila, każdy bowiem zwierzak ma inne zapotrzebowanie energetyczne. Najlepsza sucha karma, uwzględnia wiek zwierzęcia, jego kondycję fizyczną, a nawet rasę.

Choć oczywiste jest, że zarówno pies, jak i kot potrzebują w swojej diecie przede wszystkim dobrego gatunku mięsa, to jednak nie wszystkie składniki niezbędne do zdrowego życia jest w stanie dostarczyć zwierzęciu samo mięso, dlatego tak ważna jest w diecie psa i kota karma sucha. Nie bez znaczenia jest również fakt, że to wygodna forma karmienia, szczególnie kiedy nie ma Cię w domu lub jesteś z Pupilem w podróży.

Sucha karma znacznie dłużej niż mokra utrzymuje świeżość. Jest też dużo bardziej kaloryczna. 100 g karmy suchej dostarcza czterokrotnie więcej energii niż ta sama ilość karmy mokrej. Pamiętaj jednak, że karma sucha charakteryzuje się słabą wilgotnością, dlatego nie zapomnij o stałym dostępie Pupila do wody.

Karmy funkcyjne

Niestety coraz częściej zwierzakom zdarzają się różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe, których pokłosiem są zwykle alergiczne problemy skórne. Czworonogi borykają się również z problemami natury emocjonalnej. Wszystkie te dolegliwości koniecznie konsultuj z lekarzem weterynarii. Leczenie jednak należy wspierać odpowiednio dobraną dietą.

Nasze karmy funkcyjne znakomicie sprawdzają się nie tylko jako specjalistyczne jedzenie dla chorujących osobników, ale też pełnowartościowy posiłek, podawany w celach profilaktycznych. Odpowiednio dobrany skład pozwala na długotrwałe stosowanie karm funkcyjnych jako podstawowych w żywieniu zwierząt.

Karma mokra

Najbardziej ulubiona przez psy forma podania karmy mokrej to All Meat, czyli puszka wypełniona w całości mięsem najszlachetniejszych gatunków z dodatkiem polskich warzyw i owoców. Psy raz spróbowawszy naszych All Meat’ów, nie chcą jeść nic innego. Nic dziwnego zapach unoszący się w powietrzu po otwarciu puszki jest tak kuszący, że nie sposób mu się oprzeć, a do dobrego łatwo się przyzwyczaić.

W ofercie mamy też puszki w gramaturze 450 i 850 g z kawałkami mięsa w znakomitym sosie oraz świetne pasztety dla psa, a dla kota czteropaki z wygodnymi porcjami „na raz” w pysznej galaretce.

Dodatkowo wszystkie nasze karmy posiadają skład komponentowy zamknięty, co oznacza podanie na opakowaniu nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Taka forma przejrzystej informacji, nie zostawia miejsca na żadną interpretację. Kupując naszą karmę, wiesz zatem doskonale, co dokładnie zawiera produkt.

Dlaczego warto sięgnąć po PUPIL Premium?

PUPIL Premium od długiego już czasu cieszy się powodzeniem wśród Klientów. To linia odpowiadająca na potrzeby zwierząt młodych, dorosłych i w podeszłym wieku, od małych, przez średnie, aż po duże razy. Jest więc pełną ofertą dla Odbiorców poszukujących najwyższej jakości jedzenia o znakomitej przyswajalności. Wyspecjalizowane receptury, wzbogacone o kompleks witaminowo-mineralny, kwasy Omega-3 i Omega-6 oraz niezbędne substancje odżywcze stanowią kompletną odpowiedź na rozmaite potrzeby i ewentualne problemy zdrowotne zwierzęcia.

Wszystkie produkty PUPIL Premium, podobnie zresztą jak z pozostałych linii mają zamknięty skład komponentowy. Deklaracje na opakowaniu są rzeczywistym składem karmy. Przejrzystość informacji to uczciwość wobec Ciebie i gwarant, że kupujesz dla swoich Pupili jedzenie najwyższej jakości, charakteryzujące się doskonałą strawnością, o czym możesz się przekonać, obserwując prawidłową konsystencję stolca swojego czworonoga.

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności