Teo

Teo

Jest 87 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 87 produktów

„Milknie szczekanie, słychać mlaskanie” — TEO

Linia TEO jest naszym najstarszym brandem, który swoją wysoką pozycję na rynku utrzymuje od lat. Do dziś jest bardzo chętnie wybierana przez Klientów. To kwestia zaufania, na które pracujemy od niemal 30 lat.

Linia TEO zdobyła wiele wyróżnień. W corocznym plebiscycie organizowanym przez miesięcznik H...

„Milknie szczekanie, słychać mlaskanie” — TEO

Linia TEO jest naszym najstarszym brandem, który swoją wysoką pozycję na rynku utrzymuje od lat. Do dziś jest bardzo chętnie wybierana przez Klientów. To kwestia zaufania, na które pracujemy od niemal 30 lat.

Linia TEO zdobyła wiele wyróżnień. W corocznym plebiscycie organizowanym przez miesięcznik Hurt & Detal, kolejne produkty linii TEO niezawodnie otrzymują nagrodę Złotego Paragonu. Tytuł Najlepszy Produkt — Wybór Konsumentów (plebiscyt przeprowadzany przez renomowany instytut badawczy GfK) również od lat przyznawany jest naszej marce, podobnie zresztą jak godło Perły Rynku FMCG.

Niedawno szata graficzna TEO otrzymała zupełnie nową odsłonę. Nic nie stoi w miejscu, a TEO pamięta nasze początki, z oczywistych powodów linia ta zasłużyła więc na odświeżenie. Mamy zatem stare, dobre TEO w nowym stylu. Prosta forma, czytelny przekaz, ilustracje zwierząt stworzone w naszej pracowni specjalnie dla tej linii, przedstawione z przymrużeniem oka, bezpośredniość komunikacji, wszystko to nadało lekkości i jeszcze bardziej skróciło dystans między naszą marką a Tobą.

Czym charakteryzuje się karma TEO?

Karma TEO tworzona jest z całkowicie naturalnych składników, bez sztucznych dodatków, barwników i polepszaczy. Wszystkie surowce pozyskujemy od zaprzyjaźnionych dostawców, z upraw i hodowli położonych z dala od zanieczyszczeń dużych aglomeracji, co jest dodatkową gwarancją dobrej jakości. Karma TEO jest posiłkiem lekkostrawnym i smakowitym, o znakomitej przyswajalności, co doskonale możesz zauważyć po prawidłowej konsystencji stolca swojego zwierzaka.  

Karma sucha

Psy i koty w swojej diecie potrzebują przede wszystkim dobrego gatunku mięsa, ale nie wszystkie składniki niezbędne do zdrowego życia jest w stanie dostarczyć zwierzęciu samo mięso, dlatego tak ważna jest karmienie naprzemienne tak, by w menu zwierzaka znalazła się też karma sucha, uzupełniająca brakujące składniki. Każdy opiekun Pupila docenia również wygodną formę podawania karmy suchej, szczególnie kiedy zwierzę musi zostać samo w domu. Sucha karma znacznie dłużej niż mokra utrzymuje świeżość. Jest też bardziej kaloryczna. 100 g karmy suchej dostarcza czterokrotnie więcej energii niż ta sama ilość karmy mokrej. Pamiętaj, że karma sucha posiada niską wilgotność, dlatego nie zapomnij o stałym dostępie Pupila do wody.

W naszym sklepie znajdziesz karmę suchą TEO dla psa w gramaturach 1 kg, 2,7 kg, 9 kg, 15 kg, a do tego 820 g dla ras mini oraz dla kota w gramaturach 400 g w kartoniku i 800 g w worku.

Karma sucha TEO jest pełnowartościowym jedzeniem charakteryzującym się wysoką zawartością białka pochodzenia zwierzęcego, właściwą proporcją kompleksu mineralno-witaminowego, a dla kota dodatkowo niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania jego organizmu tauryną.

Karma mokra

W linii TEO znajdziesz puszki w gramaturze 415 g, z karmą mokrą dla szczeniąt i psów dorosłych, dla których dodatkowo oferujemy gramatury 850 g i 1250 g. Psy uwielbiają te mięsne kawałki w pysznym sosie. Dodatkowo możesz wybrać dania w opakowaniach „na raz” w wygodnych alupackach i saszetkach lub łatwe do porcjowania batony. Dla kotów puszki 415 g i 850 g oraz alupacki i saszetki z miksem smaków, a także czteropak saszetek dla kitttenów i kotek karmiących.

Wszystkie nasze karmy posiadają skład komponentowy zamknięty, co oznacza podanie na opakowaniu nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Taka forma przejrzystej informacji, nie zostawia miejsca na interpretacje, wiesz zatem dokładnie, co zawiera produkt.

Dlaczego warto sięgnąć po TEO?

Klienci doceniają linię TEO, ponieważ zachowuje doskonałe proporcje między dobrą jakością i przystępną ceną. Przez lata zaufały nam rzesze wiernych do dziś Klientów, w tym — co ciekawe tytułowy pies Alex z popularnego detektywistycznego serialu. Tak… karma TEO „zagrała” w filmie. Od tamtej zresztą pory popularność tej linii wzrosła jeszcze bardziej, co ogromnie nas cieszy.

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności