Karma mokra dla Psa

Jest 152 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 152 produktów

Karma mokra dla Psa

Mokra karma dla psa to idealna podstawa diety każdego Pupila, stąd tak ważne jest, aby naszemu psu dostarczyć pełnowartościową karmę mokrą. Jako polski producent karmy dla psów i kotów dbając o najwyższą jej jakość, sięgamy po najlepsze produkty pozyskiwane z regionalnych gospodarstw. Nasza mokra karma dla psa jest lekkostraw...

Karma mokra dla Psa

Mokra karma dla psa to idealna podstawa diety każdego Pupila, stąd tak ważne jest, aby naszemu psu dostarczyć pełnowartościową karmę mokrą. Jako polski producent karmy dla psów i kotów dbając o najwyższą jej jakość, sięgamy po najlepsze produkty pozyskiwane z regionalnych gospodarstw. Nasza mokra karma dla psa jest lekkostrawna, dzięki czemu pozytywnie wpływa na procesy trawienne, a dodatek superfood w postaci owoców i warzyw, stanowi przyjemne urozmaicenie smakowe. Zależy nam na zdrowiu Twojego psa, dlatego receptury naszych karm są tak zbilansowane, by zapewniały mu zdrowe funkcjonowanie na każdym etapie jego życia.

Najlepsza karma mokra dla psa - jaka mokra karma dla psa?

Zarówno w przypadku karmy suchej dla psa, jak i mokrej, najważniejsze jest, byś kierował się dobrem swojego Pupila. Najlepsza karma mokra dla psa to taka, która zawiera odpowiednio dużą ilość mięsa oraz wyłącznie wartościowe dodatki. Wchodzące w skład naszej karmy mokrej klasy super premium — jak Folk czy Pupil Premium — zdrowe oleje, warzywa, owoce oraz zioła, dostarczają psu niezbędnych witamin i minerałów. Nasza mokra karma dla psa jest więc znakomitym uzupełnieniem jego diety, uwzględniającym indywidualne potrzeby Twojego zwierzaka. Oto szeroka gama karmy mokrej dla psa, którą możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym Pupil Karma: 

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności