Karma mokra dla Psa

Jest 152 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 152 produktów

Karma mokra dla Psa

Mokra karma dla psa to idealna podstawa diety każdego Pupila, stąd tak ważne jest, aby naszemu psu dostarczyć pełnowartościową karmę mokrą. Jako polski producent karmy dla psów i kotów dbając o najwyższą jej jakość, sięgamy po najlepsze produkty pozyskiwane z regionalnych gospodarstw. Nasza mokra karma dla psa jest lekkostraw...

Karma mokra dla Psa

Mokra karma dla psa to idealna podstawa diety każdego Pupila, stąd tak ważne jest, aby naszemu psu dostarczyć pełnowartościową karmę mokrą. Jako polski producent karmy dla psów i kotów dbając o najwyższą jej jakość, sięgamy po najlepsze produkty pozyskiwane z regionalnych gospodarstw. Nasza mokra karma dla psa jest lekkostrawna, dzięki czemu pozytywnie wpływa na procesy trawienne, a dodatek superfood w postaci owoców i warzyw, stanowi przyjemne urozmaicenie smakowe.

Zależy nam na zdrowiu Twojego psa, dlatego receptury naszych karm są tak zbilansowane, by zapewniały mu zdrowe funkcjonowanie na każdym etapie jego życia.

Karma mokra jest szczególnie lubiana przez psy wybrednie i niejadki, co oczywiste, bo jest bardziej aromatyczna i przypomina pierwotne jedzenie psich przodków. Poza tym karma mokra dla psa nie zawiera zbóż lub jedynie śladowe ich ilości, co jest istotną informacją dla właścicieli psów nietolerujących glutenu. Jak wiadomo białko pochodzenia zwierzęcego (pomijając nieliczne przypadki), jest jednak dla psiego układu trawiennego najlepiej przystosowane. Nasze karmy mają wysoką zawartość mięsa, szczególnie zaś polecamy formułę ALL MEAT, w której jest go aż 68%. Delikatna konsystencja — bez kawałków i smaki szlachetnych mięs z dodatkiem polskich ziół, warzyw i owoców, to powód, dla którego psy nie mogą się oprzeć takiemu posiłkowi.

Przy wyborze karmy mokrej dla psa pamiętaj również, że jej kaloryczność jest znacznie mniejsza niż suchej. 100 g karmy suchej dostarcza zwierzakowi czterokrotnie więcej energii niż ta sama ilość karmy mokrej. Jeśli więc postanowiłeś karmić swojego psa wyłącznie taką właśnie karmą, dla zapewnienia mu odpowiedniej ilości kalorii, potrzebujesz jej dużo więcej niż suchej. W przypadku mieszanego karmienia dokładnie czytaj informacje na opakowaniu i na tej podstawie obliczaj ilość i proporcje jednej karmy do drugiej. Tylko w ten sposób odpowiednio zadbasz o zdrowie swojego Pupila, bez narażania go na utratę wagi lub odwrotnie — otyłość.

Poza smakowitością, którą psy uwielbiają, karma mokra ma też taką oto zaletę, że jej wilgotność jest około 70% wyższa niż karmy suchej, co minimalizuje niebezpieczeństwo odwodnienia zwierzęcia.

Jaką karmę mokrą dla psa wybrać?

Przede wszystkim pamiętaj, że inne potrzeby ma szczeniak w intensywnej fazie wzrostu i dużej aktywności, a zupełnie od niego różne ma pies dorosły lub senior. Do tego ważna jest wielkość psa, ewentualna nietolerancja pokarmowa, no i rzecz jasna indywidualne upodobania smakowe Pupila.

W naszym sklepie znajdziesz karmę mokrą dla psa w puszkach oraz wygodnych opakowaniach „na raz” (w alupakach). Smaki proponujemy od tych najbardziej tradycyjnych jak wołowina, drób, cielęcina, po najszlachetniejszą dziczyznę, jagnięcinę, królika oraz ryby. W zależności co preferuje Twój pies, możesz sięgnąć po uwielbianą przez czworonogi formułę ALL MEAT, miękkie kawałki w pysznym sosie lub delikatny pasztet.

Bez względu jednak na to, co wybierzesz, masz pewność, że Twój pies zje pełnowartościowy posiłek, w skład którego wchodzą tylko naturalne składniki od sprawdzonych dostawców, bez śladu sztucznych dodatków. Nasze karmy charakteryzuje wysoka strawność, co z łatwością zaobserwujesz, widząc prawidłową konsystencję stolca swojego Pupila.

Dodatkowo wszystkie nasze karmy posiadają skład komponentowy zamknięty, co oznacza podanie na opakowaniu nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Taka forma przejrzystej informacji, nie zostawia miejsca na jakąkolwiek interpretację. Kupując nasza karmę mokrą dla psa, wiesz zatem doskonale, co dokładnie zawiera produkt.

Najlepsza karma mokra dla psa - jaka mokra karma dla psa?

Zarówno w przypadku karmy suchej dla psa, jak i mokrej, najważniejsze jest, byś kierował się dobrem swojego Pupila. Najlepsza karma mokra dla psa to taka, która zawiera odpowiednio dużą ilość mięsa oraz wyłącznie wartościowe dodatki. Wchodzące w skład naszej karmy mokrej klasy super premium — jak Folk czy Pupil Premium — zdrowe oleje, warzywa, owoce oraz zioła, dostarczają psu niezbędnych witamin i minerałów. Nasza mokra karma dla psa jest więc znakomitym uzupełnieniem jego diety, uwzględniającym indywidualne potrzeby Twojego zwierzaka. Oto szeroka gama karmy mokrej dla psa, którą możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym Pupil Karma:

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności