Karma mokra dla kociąt

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów

Karma mokra dla kociąt

Koty to inteligentne, samodzielne stworzenia z wyjątkowo wysublimowanym poczuciem smaku. Jedzą tylko to, co najlepsze i najświeższe, a swoje wykwintne upodobania demonstrują w sposób niezbyt nachalny, ale bardzo czytelny. Od razu zorientujesz się co Twoje kocię lubi, a czego zdecydowanie nie zaakceptuje. Kot woli długo zno...

Karma mokra dla kociąt

Koty to inteligentne, samodzielne stworzenia z wyjątkowo wysublimowanym poczuciem smaku. Jedzą tylko to, co najlepsze i najświeższe, a swoje wykwintne upodobania demonstrują w sposób niezbyt nachalny, ale bardzo czytelny. Od razu zorientujesz się co Twoje kocię lubi, a czego zdecydowanie nie zaakceptuje. Kot woli długo znosić głód, niż zmusić się do jedzenia, które mu nie smakuje, a preferencje związane z jedzeniem Kocię przejawia od samego początku. Nie próbuj więc kulinarnych przepychanek z mruczkiem, bo jesteś na straconej pozycji. W końcu i tak ulegniesz, więc lepiej jak najszybciej wsłuchaj się w potrzeby swojego malucha, a odwdzięczy Ci się kojącym mruczeniem i grzaniem kolan. Te chwile mają leczniczą moc nie do przecenienia, warto więc postarać się by Twój Pupil miał w misce to, co najlepsze. Poza tym, jak się oprzeć takiemu maleństwu, wszyscy znamy ten wzrok.

O jakość jedzenia w pierwszej kolejności należy jednak zadbać dlatego, że karmienie ma wpływ na zdrowie i ogólną kondycję zwierzęcia. W zależności od tego, co Twój kotek będzie dostawał do jedzenia, tak będzie rósł i rozwijał się. 

Karma mokra dla kociąt jest pierwszorzędną dla malucha formą posiłku. Najbardziej przypomina pierwotny sposób odżywiania kocich przodków, poza tym zawiera w sobie mniej więcej tyle wody, ile naturalnie upolowana zdobycz, a to ważne, bo koty dość niechętnie i mało wody piją. Pamiętaj, by Twój kot miał zawsze dostęp do świeżej wody. Karma mokra dla kociąt wyróżnia się intensywnym smakiem i zapachem, a kot na mięsny aromat  jest wyjątkowo czuły.

Dlaczego warto sięgnąć po karmę mokrą dla kociąt?

Wysoka zawartość najlepszego mięsa w kociej diecie jest niezbędna, by zwierzak zdrowo się rozwijał. Receptura naszych karm mokrych dla kociąt jest tak skomponowana, by prócz podstawy z mięsa, nie zabrakło w porcji dla mruczka witamin, minerałów, niezbędnych składników odżywczych oraz koniecznej dla prawidłowego funkcjonowania kociego organizmu tauryny. 

Ważna również jest świadomość, że karma mokra dla kociąt jest opracowana zupełnie inaczej niż dla kotów dorosłych. Jej duża wilgotność minimalizuje ryzyko zaparć, a miękka konsystencja idealnie nadaje się do pobierania przez małe kotki z mlecznymi ząbkami. Najdelikatniejsze mięso i podwyższona kaloryczność to cechy charakterystyczne posiłku nie tylko idealnego dla aktywnego malca w fazie silnego wzrostu, ale też jego osłabionej porodem i laktacją kociej mamy. Karma mokra dla kociąt oraz kotek w ciąży i karmiących zapewnia więc mruczącej rodzince porcję pożywnego i zarazem lekkostrawnego jedzenia.

Pamiętaj również, że każda zmiana karmy musi odbywać się stopniowo, przez kilka dni, podczas których wprowadzenie nowej karmy zaczynamy od małych porcji dodawanych do tej, którą kot dotychczas był karmiony, aż do całkowitej zamiany na nową. 

Ważne także, by nie podawać kotu jedzenia prosto z lodówki, ale w temperaturze pokojowej. Dopiero wtedy karma mokra dla kociąt smakuje i pachnie prawidłowo.

Wszystkie nasze karmy są podane w wygodnych saszetkach. Mięsne kawałki zatopione są w galaretce, lekkiej galaretce lub pysznym sosie. Kociaki  nie mają problemu z pobieraniem pokarmu, bo wielkość mięsnych kawałków jest idealnie dobrana do małych szczęk kociąt. 

W wielopakach zawsze jest kilka smaków, co pozwala na urozmaicanie posiłków. Mamy też dla Ciebie w naszym sklepie pupilkarma.pl zestawy dla kota, które oszczędzają twój czas i pieniądze, no i zabezpieczają zapas posiłków. Szczególnie zaś pakiety doceniają opiekunowie, którzy mają więcej niż jednego zwierzaka lub muszą zostawić kotka pod czyjąś opieką przez dłuższy czas.

Karmę mokrą dla kociąt możesz też kupić razem z wyprawką dla malucha, która jest też świetnym prezentem dla kogoś, kto właśnie swoją przygodę z małym mruczkiem rozpoczyna.  

Dodatkowo wszystkie nasze karmy posiadają skład komponentowy zamknięty, co oznacza podanie na opakowaniu nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Taka forma przejrzystej informacji daje Ci pewność, co dokładnie zawiera w sobie karma mokra dla kociąt. 

Bez względu więc na to, którą naszą karmę mokrą wybierzesz, masz pewność, że Twój kotek zje z apetytem pełnowartościowy posiłek, którego wysoką strawność z łatwością dostrzeżesz w kuwecie czy podczas spaceru, po prawidłowej konsystencji stolca. 

Jaką karmę mokrą dla kociąt wybrać?

W naszym sklepie pupilkarma.pl znajdziesz karmę mokrą dla kociąt trzech linii: PUPIL PREMIUMPUPIL Prime Quality i TEO:

  • Karma mokra dla kota PUPIL Premium JUNIOR bogata w indyka + cielęcinę 4 x 85 g

  • Karma mokra dla kota PUPIL Prime Quality KITTEN bogata w indyka z królikiem 4 x 100 g

  • Karma mokra dla kota TEO Junior 4 x 100 g MIX

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności