FOLK

Jest 53 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 53 produktów

Życie z dobrym smakiem

Pamiętasz rodzinne obiady u babci, ten zapach, ciepło domowego ogniska, a przede wszystkim wszechobecną troskę i miłość. Tęsknisz za czasem, kiedy wszystko było prostsze i lepsze. FOLK przeniesie Cię do świata z Twoich najmilszych wspomnień, bo FOLK to zdecydowanie więcej niż karma dla zwierząt. To sposób na ŻYCIE Z DOBR...

Życie z dobrym smakiem

Pamiętasz rodzinne obiady u babci, ten zapach, ciepło domowego ogniska, a przede wszystkim wszechobecną troskę i miłość. Tęsknisz za czasem, kiedy wszystko było prostsze i lepsze. FOLK przeniesie Cię do świata z Twoich najmilszych wspomnień, bo FOLK to zdecydowanie więcej niż karma dla zwierząt. To sposób na ŻYCIE Z DOBRYM SMAKIEM.     

Oferując FOLKA — zapraszamy Cię do wspólnego stołu, przy którym ugoszczony zostaniesz z rozmachem, a Twoje zwierzaki — jako prawdziwi członkowie naszej wspólnej rodziny nakarmione będą pierwszorzędnie.

Serwujemy wszystko to co najlepsze najzdrowsze i najsmaczniejsze, czerpiąc z pięknych regionów naszego kraju.

Czym charakteryzuje się karma FOLK?

Karma FOLK przede wszystkim charakteryzuje się znakomitym składem. Szlachetne gatunki mięs, zioła, polskie warzywa i owoce. Receptury skomponowane są tak, jak potrawy wprost z babcinej — czyli jak wiadomo — najlepszej kuchni. Nazwy smaków nasuwają na myśl menu restauracyjne, a przy tym jednoznacznie określają rodzaj zawartego w daniu mięsa.

Każde z dań jest bezzbożowe, wysokoskładnikowe, zbilansowane, posiada doskonały smak i aromat.

FOLK w swoim asortymencie posiada karmę suchą dla psów, karmę suchą dla kotów oraz mokrą karmę dla psów. Mokra karma dla kotów pojawi się już wkrótce w sprzedaży.

Karma mokra dla psa

Karmę mokrą dla psów dorosłych i szczeniąt proponujemy Twojemu ulubieńcowi w delikatnej formie all meat, to znaczy, że po otwarciu puszki, którą oferujemy w gramaturze 400 g, znajdziesz wnętrze wypełnione w całości aromatycznym, aksamitnym mięsem szlachetnego gatunku, a nie kawałki zatopione w sosie lub galaretce. Psy uwielbiają sposób podania naszych all meat’ów. Od opiekunów merdających czworonogów wiemy, że wszystkie cztery smaki dla psów dorosłych i dwa dla szczeniaków działają w identyczny sposób — jak psiak raz spróbuje, nie chce jeść nic innego

Do dobrego łatwo się przyzwyczaić…

Karma sucha dla psa

Karmę suchą dla psa oferujemy z przeznaczeniem dla ras małych i miniaturowych oraz średnich i dużych. Pięć rodzajów smaków zilustrowanych przez Wielkopolskę, Mazury, Kaszuby, Podhale, wieńczy staropolska uczta. Do tego dwa delikatne posiłki dla juniorków. Oto smakowity pakiet, który przygotowaliśmy z myślą o najlepszych czworonożnych przyjaciołach.

Karma sucha dla kota

Koty jak wiadomo, są wyjątkowo… no właśnie — jedni mówią — wybredne, my wolimy powiedzieć — wysublimowane, delikatne, nieszablonowe i wrażliwe. Mają niezwykle wyrafinowane poczucie smaku, stąd każdy kociarz wie, że dzień, w którym mruczkowi zasmakuje serwowane mu jedzenie, zasługuje na rodzinne święto.

FOLK proponuje dwa smaki dla kotów dorosłych i dwa dla kociąt oraz kotek karmiących i wszystkie cztery kulinarne kombinacje, trafiają w samą dziesiątkę oryginalnego gustu kociego podniebienia.

Sucha karma FOLK dostępna jest w naszym sklepie w kilku gramaturach. Podana w opakowaniu przypominającym książki z dzieciństwa, którego dodatkowym atutem jest wygodne zamykanie na rzep, smakuje tak dobrze, jak wygląda, a nawet lepiej, co potwierdzają zachwycone zwierzaki, które na sam odgłos otwieranego worka, niecierpliwie i w pełnej gotowości czekają przy misce.

Dlaczego warto sięgnąć po FOLKA?

Żyjemy coraz szybciej, ludzie są zmęczeni nachalnym szumem informacyjnym. FOLK w tym tyglu bodźców komunikacyjnych przypomina o tym, co ważne. O rodzinie, lokalnym patriotyzmie, miłości do drugiej istoty, szacunku do przyrody. W nowoczesny sposób czerpiemy z tradycji. Nasz produkt jest wiarygodny w przekazie, dlatego cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem.

Mimo że to młoda marka, FOLK już zdobył tytuł Top Innowacji (nagroda przyznawana wyjątkowym projektom przez pismo branżowe Rynek Zoologii), ma na swoim koncie nagrodę Diamenty Zoologii (ekskluzywne wyróżnienie przyznawane podczas targów Pet Expo w Łodzi) oraz już drugi raz z rzędu wygrał plebiscyt Influencer’s Top (coroczny ranking najlepszych produktów z rozmaitych branż prowadzony na Instagramie przez znanych influencerów).

Wszystkie te honory są dowodem na to, że historia, którą opowiada FOLK, przekonuje zarówno specjalistów rynku pet food, jak i ostatecznego odbiorcę, a dzieje się tak, bo nasza opowieść jest po prostu prawdziwa.

Kochamy nasze zwierzaki i szanujemy Twoje zdanie. Nie sprzedajemy ckliwej narracji, przepełnionej tanim sentymentalizmem. Mamy dla Ciebie autentycznie produkt klasy super premium, który nie powstał jedynie na bazie tęsknoty za pięknym dzieciństwem, ale rzeczywistej pracy specjalistów z dziedziny żywienia zwierząt. Receptury FOLKA opracowali bowiem niezależni naukowcy z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt , w ramach którego panele strawnościowe ostatecznie potwierdziły najwyższą jakość składów naszych karm.

Wszystkie produkty, które Ci oferujemy, mają zamknięty skład komponentowy, by rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Deklaracje na opakowaniu są rzeczywistym składem karmy. Przejrzystość informacji to uczciwość wobec Ciebie i gwarant, że razem z naszą historią, kupujesz dla swoich zwierzaków jedzenie najwyższej jakości.

Zostań z nami, a przekonasz się, że FOLK rzeczywiście jest ambasadorem polskiej tradycji i życia z dobrym smakiem.

#fallinfolk

Chcesz poznać Folka?
Odwiedź nas i posłuchaj opowieści o dobrym smaku…

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności