Obniżka! PUPIL Prime Quality bogata w kurczaka z kaczką 10 x 415 g Expand

Karma mokra dla kota PUPIL Prime Quality bogata w kurczaka z kaczką 10 x 415 g

T21193(ZGRZEWKA)

Nowy

Mięsne kawałki w sosie, karma dla dorosłych kotów, bogata w kurczaka z kaczką /ZGRZEWKA 10 sztuk/.

Więcej szczegółów

52,25 zł

brutto

55,00 zł brutto

-5%

52,25 zł za szt.

4c5b2f62e2a323dad244fe60d63f8502.gif

Z POLSKICH GOSPODARSTW

trad2-52.png TRADYCJA NASZĄ SIŁĄ

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Z TROSKĄ O PLANETĘ

Więcej informacji

PUPIL PRIME QUALITY KARMA MOKRA DLA DOROSŁYCH KOTÓW, BOGATA W KURCZAKA Z KACZKĄ, ZESTAW 10 x 415 g

Znakomite mięsne kawałki w delikatnym aromatycznym sosie w wygodnym pakiecie dziesięciu puszek 415 g to oszczędna forma kupna. Pakiet jest również wygodny, jeśli masz więcej kotów lub musisz na jakiś czas zostawić swojego Pupila pod czyjąś opieką.

Karma zapewnia twojemu kotu odpowiednio zbilansowane białko i tłuszcz Kurczak jest lekkostrawny, natomiast kaczka wyjątkowo smakowita. Karma nie zawiera konserwantów, sztucznych dodatków i barwników. Pakiet 10 x 415 g świetnie sprawdzi się również jako upominek dla zaprzyjaźnionego kociarza czy pakiet dla schroniska.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY ZESTAWU KARMY MOKREJ DLA DOROSŁYCH KOTÓW PUPIL PRIME QUALITY, BOGATA W KURCZAKA Z KACZKĄ, 10 x 415 g:

 • Pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych kotów
 • Mięsne kawałki w delikatnym sosie
 • Bez konserwantów i sztucznych dodatków
 • Zawartość tauryny
 • Skład komponentowy zamknięty

ZALETY ZESTAWU KARMY MOKREJ DLA DOROSŁYCH KOTÓW PUPIL PRIME QUALITY, BOGATA W KURCZAKA Z KACZKĄ, 10 x 415 g:

 • Wysoka strawność
 • Zawartość łatwo przyswajalnego białka
 • Mocne serce

KORZYŚCI, KTÓRE ZAPEWNIA ZESTAW KARMY MOKREJ DLA DOROSŁYCH KOTÓW PUPIL PRIME QUALITY, BOGATEJ W KURCZAKA Z KACZKĄ, 10 x 415 g:

 • Karma mokra PUPIL PRIME QUALITY stanowi doskonałą propozycję pełnowartościowego posiłku dla kota dorosłego. Łatwo przyswajalne białko, pochodzące z kurczaka i kaczki oraz mięso kaczki bogate w aminokwasy, żelazo i witaminę A. Odpowiednio zbilansowane ilości tłuszczu zapewniają kotu energię i zdrowie. Karma zawiera witaminę A, która wspomaga wzrok zwierzęcia,  witaminę D3 pozytywnie wpływającą na kości i zęby oraz witaminy z grupy B wpływającej na właściwe funkcjonowanie układu krążenia.
 • Karmę mokrą PUPIL Prime Quality cechuje wysoki współczynnik strawności, co możesz zaobserwować po prawidłowej konsystencji stolca.
 • Karma PUPIL PRIME QUALITY posiada odpowiednio zbilansowane ilości tauryny, która jest niezbędnym surowcem utrzymującym organizm kota w dobrej kondycji - wspiera pracę serca oraz korzystnie wpływa na wzrok kota.
 • Karma nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i dodatków, a każdy z użytych surowców pochodzi z regionalnych, polskich upraw i hodowli, co wpływa na jakość produktu. Jej współczynnik strawności jest wysoki, co łatwo zaobserwujesz po prawidłowej konsystencji kociego stolca.
 • Skład komponentowy karmy jest zamknięty – podany według nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Przejrzystość etykiety sprawia, że wiesz dokładnie, co zawiera karma mokra PUPIL PRIME QUALITY.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 52% (kurczak 14%, kaczka 8%), roślinne ekstrakty białkowe,  oleje i tłuszcze (olej z łososia 0,2%), substancje mineralne.

OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności