Karma mokra dla kota PUPIL Premium bogata w indyka z jagnięciną + cielęcinę z królikiem 4 x 85 g Expand

Karma mokra dla kota PUPIL Premium bogata w indyka z jagnięciną + cielęcinę z królikiem 4 x 85 g

T21158QADCP

Nowy

Pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłego kota w galaretce: 2 x bogata w indyka z jagnięciną + 2 x bogata w cielęcinę z królikiem. Dla kota dorosłego od 1 roku życia.

Więcej szczegółów

9,45 zł

brutto

9,45 zł za szt.

4c5b2f62e2a323dad244fe60d63f8502.gif

Z POLSKICH GOSPODARSTW

trad2-52.png TRADYCJA NASZĄ SIŁĄ

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Z TROSKĄ O PLANETĘ

Więcej informacji

PUPIL PREMIUM BOGATA W INDYKA Z JAGNIĘCINĄ + BOGATA W CIELĘCINĘ Z KRÓLIKIEM 4 x 85 G – KARMA MOKRA DLA KOTA DOROSŁEGO OD 1 ROKU ŻYCIA

PUPIL PREMIUM BOGATA W INDYKA Z JAGNIĘCINĄ + BOGATA W CIELĘCINĘ Z KRÓLIKIEM 4 x 85 g to mix smaków pełnoporcjowej karmy mokrej w postaci pysznych kawałków w galarecie. Posiłki te spełniają szczególne wymagania żywieniowe kota od 1 roku życia. To pełnoporcjowy posiłek, który dostarcza kotu niezbędne substancje odżywcze w odpowiednich proporcjach. Kompozycja indyka z jagnięciną oraz cielęciny z królikiem gwarantuje niezwykłe wrażenia smakowe, stąd koty uwielbiają ten rodzaj karmy. Mięso poddane delikatnej obróbce, zapewnia doskonałą strawność i smakowitość karmy, co łatwo zaobserwujesz po prawidłowej konsystencji stolca swojego kota. 


Najważniejsze cechy mokrej karmy PUPIL PREMIUM BOGATA W INDYKA Z JAGNIĘCINĄ + BOGATA W CIELĘCINĘ Z KRÓLIKIEM 4 x 85 G:

 • Pełnoporcjowa mokra karma dla kotów dorosłych
 • Bez glutenu, bez zbóż
 • Bez konserwantów, barwników i sztucznych dodatków
 • Zawiera taurynę
 • Skład komponentowy zamknięty


Zalety mokrej karmy PUPIL PREMIUM BOGATA W INDYKA Z JAGNIĘCINĄ + BOGATA W CIELĘCINĘ Z KRÓLIKIEM 4 x 85 G:

 • Optymalne trawienie
 • Wzmocniony układ odpornościowy
 • Zdrowe kości i stawy
 • Ochrona serca
 • Doskonała smakowitość


Korzyści, które zapewnia mokra karma PUPIL PREMIUM BOGATA W INDYKA Z JAGNIĘCINĄ + BOGATA W CIELĘCINĘ Z KRÓLIKIEM 4 x 85 G:

 • Zarówno indyk, jak i cielęcina są delikatnymi i łatwo przyswajalnymi gatunkami mięs. Charakteryzują się niską zawartością tłuszczu, przy równoczesnej wysokiej wartości odżywczej. Są też cennym źródłem aminokwasów, żelaza, fosforu oraz witaminy A.
 • Lekkostrawna jagnięcina jest źródłem witamin z grupy B, które chronią przed nowotworami i chorobami krążenia oraz wapnia, żelaza, selenu, miedzi oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Poza tym mięso jagnięce jest wyjątkowo delikatne i smakowite.
 • Mięso z królika jest skarbnicą witamin z grupy B, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Dostarcza łatwo przyswajalne żelazo, jak również fosfor i wapń, odpowiadające za mocne zęby i kości. Spośród innych gatunków mięs wyróżnia się korzystną strukturą makroskładników (białek, tłuszczy i węglowodanów) oraz ich wysoką jakością, a także bardzo dobrym profilem kwasów tłuszczowych i wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych. Szczególnie istotny jest kwas linolenowy, który obniża ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia.
 • Wszystkie rodzaje użytego w karmie mięsa charakteryzuje niski potencjał alergenny, co minimalizuje zagrożenie wystąpienia reakcji alergicznych.
 • Witamina D3 dba o mocną strukturę kości i zębów, a witamina E jako znakomity przeciwutleniacz zwalcza wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się organizmu.
 • Zawartość tauryny  w karmie — niezbędnego dla zdrowego funkcjonowania kota aminokwasu, wpływa na układ nerwowy, pracę  serca i prawidłowy rozwój siatkówki oka zwierzęcia.
 • Dania zostały skomponowane z całkowicie naturalnych surowców, pochodzących od sprawdzonych regionalnych dostawców, których uprawy i hodowle znajdują się z dala od zanieczyszczeń dużych aglomeracji, co jest dodatkowym gwarantem znakomitej jakości komponentów naszej karmy. Produkt nie zawiera cukrów, sztucznych dodatków i barwników.
 • Skład komponentowy naszej karmy jest zamknięty, czyli podany według nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. To daje Ci pewność, co dokładnie zawiera nasz produkt.


Skład: 62% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego: indyk48% (mięso, wątroba, korpusy, skrzydła, szyje, serca), jagnięcina 14% (płuca, przełyki, wątroba, serca), białko ziemniaczane, substancje mineralne.

Skład: 62% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego: cielęcina 48% (płuca, przełyki, wątroba), królik 14% (mięso), białko ziemniaczane, substancje mineralne.

OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności