Zrób psu przyjemność!

zrob psu przyjemnosc

Są pewne rzeczy, które wyjątkowo ucieszą twojego psa. Upodobało je sobie większość czworonogów. Jeśli więc chcesz sprawić trochę radości i przyjemności swojemu pupilowi, podpowiadamy ci, jak to zrobić.

  1. Każdy spacer, to dla psa wielka radość. Ale prawdziwe szczęście to megaspacer trwający przynajmniej godzinę. Jeśli do tego pozwolisz swojemu pupilowi na bieganie i wąchanie do woli, będzie to dla niego pełnia szczęścia.
  2. Wspólna drzemka to także spora frajda dla twojego zwierzaka. Jeśli pozwolisz mu przytulić się do siebie i zasnąć po spacerze czy wspólnej zabawie, będzie to dla niego ogromna przyjemność.
  3. Psie przysmaki – któż uległby przyjemności jedzenia. Większość psów to łakomczuchy i uwielbiają, gdy mamy dla nich psie łakocie. Jeśli chcesz sprawić frajdę swojemu pupilowi, kup mu psie ciasteczka lub przygotuj własnoręcznie jego ulubiony przysmak.
  4. Nauka różnych sztuczek to też świetna zabawa dla psa. Jeśli do tego nagrodzisz psa za naukę przysmakiem lub wspólną zabawą,, twój pies będzie wniebowzięty.
  5. Zabawy piłką to coś, co psiaki lubią najbardziej. Zwłaszcza, jeśli twój pies umie już aportować. Pamiętaj jednak, aby wybrać piłeczkę takiej wielkości, aby twój pies nie zadławił się podczas zabawy.
  6. Gryzienie uspokaja psa, więc każdego – małego i dużego – ucieszy gryzak. Może to być kość prawdziwa lub sztuczna albo gryzak ze sprasowanej skóry. Pies uwielbia też tarmosić wszelkie sznurki – a jeśli pobawisz się z nim w przeciąganie liny, będzie zachwycony wspólna zabawą.

Co myślisz?

Napisane przez Redakcja

PUPIL Karma Blog to miejsce dla miłośników kotów i psów. Znajdziesz tu sprawdzone informacje i porady na temat wychowania, żywienia, zdrowia oraz pielęgnacji Twojego Pupila.

zwycięzca w miesiącu czerwcu zabawy ilovepupil

#ilovepupil – zwycięzca czerwca

sucha karma PUPIL Premium bogata w wołowinę dla kota dorosłego

PUPIL PREMIUM – karma bogata w wołowinę 10 kg