NOWA MIEJSCÓWKA – KONKURS!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku sporo się u nas zmieni. To co stare nabierze nowego blasku, a co nowe oprze się o tradycję jeszcze stabilniej. Odświeżymy nasze social media, a profil @teokarma zakończy swoją działalność na starym miejscu i na stałe przeniesie się pod adres PUPIL Foods – na NOWĄ MIEJSCÓWKĘ, która przewietrzona, odnowiona i z domownikiem TEO w progach, otworzy swoje podwoje dla gości

DWOMA KONKURSAMI!

Zabawa polega na pochwaleniu się ulubionymi miejscówkami Waszych pupili… Jak wiemy – zwierzaki są bardzo pomysłowe. Może więc kot zaanektował kaloryfer lub doniczkę z Twoim ulubionym kwiatem, a pies Twój stary, tudzież – o zgrozo – nowy but? Szafa z ubraniami, karton po telewizorze, wanna, regał z książkami… Wyjątkowym miejscem dla Twojego czworonożnego przyjaciela może stać się prawie wszystko! Prawdziwa kreatywność nie zna granic!

❤ Zamieszczajcie zdjęcia na swoich instagramowych profilach oznaczając  hasztagami 👉 #NowaMiejscówka #ŚwiąteczneMerdanie.

❤ Opisujcie miejscówki i dzielcie się anegdotami na Facebooku PUPIL Foods (tylko i wyłącznie pod konkursowym postem ⤵)

https://www.facebook.com/PupilFoods/photos/a.1526333554067149/4019316871435459/

A po zamieszaniu z odnawianiem miejscówki, rozsiądziecie się wygodnie, a my opowiadać Wam będziemy naszą historię. Mamy czym się dzielić – gotujemy wszak od ponad 25 lat! Zajrzycie do naszej kuchni, ogrodu, pasieki… Wpadnijcie więc do nas i zostańcie.

Czekamy, drzwi szeroko otwarte!

A jako gościnni gospodarze mamy dla Was świetne podarki! Bawcie się więc z nami, bo warto! Nagrody dla autorów najciekawszych opowieści i najzabawniejszych zdjęć czekają!

Zasady konkursu w regulaminach poniżej ⤵

1_Regul konk_Facebook_NOWA MIEJSCÓWKA

1_Regul konk_Instagram_NOWA MIEJSCÓWKA

Co myślisz?

Napisane przez Redakcja

PUPIL Karma Blog to miejsce dla miłośników kotów i psów. Znajdziesz tu sprawdzone informacje i porady na temat wychowania, żywienia, zdrowia oraz pielęgnacji Twojego Pupila.

Akupunktura i fizjoterapia dla zwierząt?

Kot lekarstwem w pandemii