Jak pies wyraża miłość

jak pies wyraża miłość

Twój pies nie potrafi mówić, ale poprzez swoje zachowanie na każdym kroku udowadnia swoją miłość. Jak rozpoznać, że twój pies nie widzi poza tobą świata?

  1. Dzieli się z tobą wszystkim co ma – uwielbia spędzać czas z tobą, dlatego chętnie oddaje ci swoje zabawki i pozwala zabrać miskę z jedzeniem. Odda ci także kawałek miejsca na kanapie, na której zwykle śpi, a nawet chowa dla ciebie jedzenie. Jeśli znajdziesz w kącie jakiś zasuszony kawałek jedzenia, to możesz być pewien, że twój pies zostawił go na czarną godzinę również z myślą o tobie
  2. Jest zapatrzony w ciebie – Znasz to? Leżysz na kanapie lub oglądasz telewizję, a twój pies przychodzi do ciebie i zagląda ci w oczy, często ogonem dodatkowo wyrażając zadowolenie. To nic innego jak psie wyznanie miłości. Jeśli tego za mało, jego jęzor wyląduje jeszcze na twojej ręce lub twarzy.
  3. Nie straszna mu pogoda ni woda – choć psy w większości nie lubią moknąć, jeśli zaproponujesz mu spacer w deszczu, nie będzie protestował, bo chce sprawić ci przyjemność. Z tego samego powodu będzie aportował i tropił – chce zasłużyć na twoją pochwałę i uznanie. Za tobą twój pies wejdzie wszędzie, nawet do wody czy na wąską kładkę. Bo chce być zawsze przy tobie.

Co myślisz?

Napisane przez Redakcja

PUPIL Karma Blog to miejsce dla miłośników kotów i psów. Znajdziesz tu sprawdzone informacje i porady na temat wychowania, żywienia, zdrowia oraz pielęgnacji Twojego Pupila.

kocimiętka czy można przedawkować

Czy można przedawkować kocimiętkę

karma bogata w jagnięcinę i ryż

PUPIL PREMIUM ADULT MEDIUM & LARGE – karma bogata w jagnięcinę i ryż