#ilovepupil – zwycięzca sierpnia

@xo.lux.xo

zwycięzca zabawy ilovepupil w sierpniu

Wybraliśmy zwycięzcę zabawy #ilovepupil w miesiącu sierpniu!

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie, przeczytaliśmy wszystkie Wasze historie i wybraliśmy cztery, które wcześniej nagrodziliśmy specjalną Nagrodą Niespodzianką.

@xo.lux.xo, dziękujemy za wzięcie udziału i opisanie nietuzinkowych cech kota Stefana.

Stefan bo tak ma na imię mój kot. Mieszka ze mną od trzech lat. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Jak czegoś chce, to to dostaje (OK, najczęściej wymusza) i nie ma dyskusji. To cechy, które bardzo się przydają, nie tylko w kocim życiu. Jakie cechy od siebie przejęliśmy? Ja – możliwość zasypiania w każdym miejscu i dowolnym czasie. Czasem wydaje mi się, że mój kot przejął ode mnie bycie „serialomaniakiem” – chyba nie odpuścił żadnego odcinka „Gry o Tron” i „Homeland”. Ale tak na serio, rozpoczynanie wspólnego życia z kotem, czy każdym innym zwierzęciem, przypomina początki wspólnego mieszkania z partnerem. Musicie się dotrzeć, poznać swoje przyzwyczajenia i pójść na kompromisy.

Jeszcze raz gratulujemy, a w nagrodę szykujemy już nasz specjalny zestaw ILOVEPUPIL dla kota.

A dla wszystkich, którzy nie zdążyli wziąć udziału lub nie zostali wytypowani mamy dobrą wiadomość – zabawa trwa przez cały rok.

Wejdź na stronę ilovepupil.pl i sprawdź jakie to proste!

Co myślisz?

Napisane przez PUPIL Karma

Oficjalny sklep internetowy polskiego producenta karmy dla zwierząt towarzyszących - PUPIL Foods Sp. z o.o., firmy działającej na rynku pokarmów dla zwierząt domowych od 1996 roku. Oferta sklepu zawiera pełną gamę pokarmów dla psów i kotów.

kot i pies razem pod jednym dachem

Jak pies z kotem

zabawy z psem propozycje

6 najlepszych zabaw dla psów