#ilovepupil – zwycięzca lipca

@samoyed_zoja

Wybraliśmy zwycięzcę zabawy #ilovepupil w miesiącu lipcu!

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie, przeczytaliśmy wszystkie Wasze historie i wybraliśmy cztery, które wcześniej nagrodziliśmy specjalną Nagrodą Niespodzianką.

@samoyed_zoja, dziękujemy za wzięcie udziału i opisanie wspaniałej więzi Bianki i Zoji.

Siostry dogadują się fantastycznie, bez większych problemów ( tylko o węża na przysmaki i zwacze nadal są awantury 😂). Od rana do nocy jedna podąża za drugą, razem się bawią, odpoczywają i jedzą. Już teraz wiemy, że to była najlepsza decyzja aby powiększyć rodzinę o kolejnego psiaka ❤️ Bianka i Zoja to dwa wulkany energii, które w duecie wnoszą tak ogromną dawkę uśmiechu, radości i miłości, że nie jesteśmy tego w stanie opisać ❤️ Tak właśnie spędzimy całe lato wspólnie, poznając się i ucząc siebie nawzajem. ❤️

Jeszcze raz gratulujemy, a w nagrodę szykujemy już nasz specjalny zestaw ILOVEPUPIL dla psa MEDIUM.

A dla wszystkich, którzy nie zdążyli wziąć udziału lub nie zostali wytypowani mamy dobrą wiadomość – zabawa trwa przez cały rok.

Wejdź na stronę ilovepupil.pl i sprawdź jakie to proste!

Co myślisz?

Napisane przez PUPIL Karma

Oficjalny sklep internetowy polskiego producenta karmy dla zwierząt towarzyszących - PUPIL Foods Sp. z o.o., firmy działającej na rynku pokarmów dla zwierząt domowych od 1996 roku. Oferta sklepu zawiera pełną gamę pokarmów dla psów i kotów.

Dlaczego koty nienawidzą wody

Dlaczego (niektóre) koty nienawidzą wody?

sucha karma dla psów bogaty w łososia

PUPIL PREMIUM GLUTEN FREE ADULT MEDIUM & LARGE – karma bogata w łososia 12 kg