Pasztet dla psa All Meat

Jest 83 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 83 produktów

Pasztet dla psa All Meat

All Meat to forma podania karmy mokrej, którą psy zdecydowanie lubią najbardziej. Puszka pełna zmielonego mięsa najwyższej jakości swoją konsystencją właśnie i niezwykłym aromatem przypomina najbardziej pierwotne jedzenie psich dzikich przodków. 

W naszym sklepie Pupil Karma znajdziesz puszki w gramaturze 400g i 800 g or...

Pasztet dla psa All Meat

All Meat to forma podania karmy mokrej, którą psy zdecydowanie lubią najbardziej. Puszka pełna zmielonego mięsa najwyższej jakości swoją konsystencją właśnie i niezwykłym aromatem przypomina najbardziej pierwotne jedzenie psich dzikich przodków. 

W naszym sklepie Pupil Karma znajdziesz puszki w gramaturze 400g i 800 g oraz mixy, zapewniające urozmaicenie smakowe, a także pakiety, dzięki którym Twojemu psu nigdy nie zabraknie ulubionego dania. Mamy w swojej ofercie karmy mokre All Meat dla szczeniąt i psów dorosłych. Zaglądaj więc do nas, bo czeka na Ciebie szeroki wybór pysznego jedzenia dla Twojego psa, bez względu na jego wiek, rasę i upodobania kulinarne.

Karmy mokre dla psa All Meat dzięki  prozdrowotnym produktom zaliczają się do „superżywności”. Nasze psy karmimy tak, jak sami chcemy jeść, czyli smacznie i zdrowo. Do dań skomponowanych ze znakomitych mięs z ich wysokim procentowym udziałem dodajemy więc polskie warzywa, owoce, nasiona i zioła.

Rodzimi producenci ekologicznie czystej żywności są naszymi dostawcami. Ich hodowle, uprawy, gospodarstwa są położone w najczystszych regionach Polski, co daje nam gwarancję najlepszej jakości składników, które ostatecznie Twój pies pałaszuje z apetytem w formie karmy mokrej All Meat. 

Dietoprofilaktyka, zasady zdrowego żywienia oraz szacunek do tradycji i zaufanie do lokalnych najlepszych produktów, to baza, na podstawie której niezależni naukowcy z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt opracowali receptury naszych karm mokrych dla psa All Meat. 

Karma mokra dla psa All Meat zawiera w sobie znacznie więcej wilgoci niż karma sucha, dlatego kolejnym jej atutem jest fakt, że znakomicie nawadnia psa, co ważne, bo sporo z naszych Pupili niechętnie pije wodę. Mimo jednak tej właśnie zalety i tak koniecznie zadbaj, by Twój pies miał zawsze dostęp do świeżej wody. 

Karma mokra jest też mniej od suchej kaloryczna. Pamiętaj więc o podawaniu większych porcji posiłku, niż podawałbyś w formie karmy suchej —  Twój pies z pewnością się ucieszy z takiego obrotu spraw. Wiemy bowiem doskonale z jaką chęcią psy zjadają naszą karmę mokrą All Meat. Dla pewności ile dokładnie masz podać karmy mokrej dla psa All Meat, koniecznie przeczytaj zalecone dawkowanie, umieszczone na etykiecie produktu.

Z drugiej strony, jeśli Twój głodomór ma skłonności do tycia, to idealna będzie dla niego właśnie karma mokra All Meat, która zadba o dostarczenie lekkostrawnej, a przy tym solidnej porcji energii. Innymi słowy, pies nie musi zjeść dużo, a jednak poczuje sytość. Karma mokra dla psa All Meat jest więc istotą zdrowego i smacznego posiłku dla Twojego Pupila. 

Dlaczego warto sięgnąć po karmę mokrą dla psa All Meat?

Karma mokra dla psa All Meat to znakomity sposób na karmienie Twojego Pupila, przy jednoczesnym wpajaniu nawyków zdrowego żywienia. Najwyższej jakości szlachetne mięso jak: dziczyzna, jelenina, sarnina, jagnięcina, królik, kaczka, czy bardziej popularne: indyk, wołowina i ryby, w połączeniu z dodatkami superfood dają kompozycję pełną wspaniałego aromatu. Przede wszystkim jednak to solidna porcja dobrej energii.  W karmie mokrej dla psa All Meat znajdziesz mnóstwo witamin, minerałów, nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, a więc wszystko, co zapewnia Twojemu psu zdrowie, witalność, dbałość o kości, zęby, skórę sierść, układ trawienny i odpornościowy. 

Proponujemy również karmę mokrą All Meat z jednego rodzaju mięsa, która świetnie się sprawdzi, jeśli Twój pies cierpi na alergię lub nietolerancję któregoś z rodzajów mięs.

Jakie smaki mokrej karmy dla psa All Meat wybrać?

Karmę mokrą dla psa All Meat proponujemy w wydaniu dwóch naszych wiodących marek: FOLK i PUPIL Premium.

FOLK

W FOLKU znajdziesz 2 smaki dla juniora i 4 dla psa dorosłego, które oferujemy w puszkach o  gramaturze 400 g.

FOLKOWE All Meaty bazują na szlachetnych rodzajach mięs, które stanowią zdecydowaną większość składu. Wzbogacone o polskie warzywa i zioła stanowią propozycje smakowe, którym nawet najbardziej wybredny Pupil nie potrafi się oprzeć. 

Z pewnością nazwy smaków kojarzą Ci się z tytułami dań z restauracyjnej karty dań, a cała oprawa graficzna przywoła wspomnienia z dzieciństwa. Taka dokładnie jest historia FOLKA, który powstał z szacunku do tradycji, tęsknoty za tym, co najlepsze z babcinej kuchni, w czasach beztroskiego dzieciństwa, kiedy wszystko było proste, zdrowe i dobre. 

Taka jest właśnie karma mokra dla psa All Meat linii FOLK, podkreślająca regionalny charakter najlepszego polskiego jedzenia. FOLK zaprasza do wspólnego stołu i opowiada o życiu z dobrym smakiem. Wszystko to znajdziesz w puszkach z mokrą karmą dla psa All Meat, jeśli tylko zechcesz stać się członkiem naszej rodziny — miłośników zwierząt, przyrody, tego, co dobre i piękne. 

PUPIL Premium

PUPIL Premium All Meat „biały” (tak nieformalnie nazywamy tę linię, bo istotnie puszki mają białą etykietę z kolorowym motywem oznaczającym konkretny smak) to seria, w skład której wchodzą 2 smaki dla juniora:

 • kaczka i wołowina

 • indyk i cielęcina

 oraz 6 smaków dla psów dorosłych: 

 • wołowina 

 • kurczak i wołowina

 • indyk

 • dziczyzna

 • jagnięcina

 • ryba bałtycka

 Wszystkie te smaki oferujemy w dwóch gramaturach 400 g i 800 g. 

Karmy mokre All Meat z linii „białej” są skomponowane bez zbóż i wzbogacone polskimi warzywami.

PUPIL Premium All Meat GOLD (dla odmiany puszki z czarną etykietą i złotą grafiką) charakteryzuje jeden rodzaj doskonałego mięsa. Proponujemy 3 smaki: 

 • comber jagnięcy

 • kaczka

 • indyk 

Ta linia z kolei wzbogacona jest polskimi owocami oraz ziołami i również mamy dla Ciebie puszki w gramaturze 400 g i 800 g.

Wszystkie smaki karmy mokrej dla psa ALL Meat Pupil Premium  bazują na mięsnych surowcach najwyższej jakości. Psy uwielbiają naszą karmę mokrą All Meat, a Ty szybko się zorientujesz, która z puszek naszej oferty skrywa ulubiony smak Twojego Pupila.  

Najnowszą karmą mokrą dla psa All Meat jest PUPIL Premium Insects All Meat, w której jedyne źródło alternatywnego białka pochodzi z larw Hermetia Illucens, pozyskiwane z wielkopolskiej hodowli. 

Karma ta szybko zdobyła popularność, bo to znakomita opcja karmienia psów cierpiących na alergie, nietolerancje pokarmowe i psów z bardzo wrażliwym układem trawienny. Niestety zwierzaków borykających się z takimi dolegliwościami jest coraz więcej, więc cieszymy się, że możemy Ci zaproponować karmę mokrą All Meat, która skutecznie wspiera psy z kłopotami trawiennymi. 

Białko insektów jest najnowszą zdobyczą nauki dotyczącej diety psów alergików. 

Poza tym karma bazująca na białku insektów jest też opcją eko. Hodowla larw bowiem charakteryzuje się niską emisją CO2, niewielkim zużyciem wody, znikomą ilością odpadów i niedużą powierzchnią potrzebną do prowadzenia hodowli.  

Bez względu więc na to, który smak mokrej karmy dla psa All Meat wybierzesz, będzie to znakomita decyzja, ponieważ i FOLK i PUPIL Premium oferują dania z najwyższej półki, z doskonałym składem i znakomitym parametrem strawności, o czym świadczy prawidłowa konsystencja psiego stolca, a to jako troskliwy opiekun szybko zauważysz i docenisz.

Ważne jest również, że na każdej etykiecie naszych karm podajemy skład komponentowy zamknięty, a więc według nazw szczególnych, a nie kategorii. Masz więc absolutną pewność, co rzeczywiście w karmie mokrej dla psa się znajduje, to dodatkowa forma gwarancji jakości i uczciwości producenta.

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności