Karmy funkcyjne dla kota

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Karma funkcyjna dla kota

Koty to bardzo delikatne i wrażliwe stworzenia, podatne na stres i związane z nim kłopoty behawioralne. W odróżnieniu od psów, koty bardzo często spędzają czas jedynie w domu, są więc narażone na problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Mniejsza ilość ruchu, udzielające się kotu napięcia domowników, stres związany z doko...

Karma funkcyjna dla kota

Koty to bardzo delikatne i wrażliwe stworzenia, podatne na stres i związane z nim kłopoty behawioralne. W odróżnieniu od psów, koty bardzo często spędzają czas jedynie w domu, są więc narażone na problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Mniejsza ilość ruchu, udzielające się kotu napięcia domowników, stres związany z dokoceniem lub czasową nieobecnością opiekuna, potrzeba specjalnej diety po zabiegu sterylizacji. Wszystko to może dotykać Twojego mruczka. 

Na szczęście we wszystkich wymienionych okolicznościach można wspomóc zwierzaka odpowiednią dietą. Karmy funkcyjne dla kota właśnie temu służą — pomagają złagodzić dolegliwości i zapobiega ich nawrotom.  Karmy funkcyjne dla kota nadają się również do długiego stosowania w celach prewencyjnych, dla kotów wyjątkowo wrażliwych.

Jako troskliwy opiekun chcesz, by Twój przyjaciel towarzyszył Ci jak najdłużej, ciesząc się dobrym zdrowiem i witalnością. Zapewnij mu najlepszą karmę funkcyjną dla kota, bo karmienie jest kluczowe w dbaniu o dobrostan Pupila.  

Wbrew wielu opiniom, jakoby karmy suche w diecie nie są dobrym rozwiązaniem, przedstawiamy szereg niezaprzeczalnych zalet karmy suchej dla kota

  • W recepturze karmy suchej dla kota można uwzględnić składniki, których samo mięso nie jest w stanie dostarczyć kotu. 

  • Ma w sobie mniej wilgotności niż karma mokra, dzięki czemu dłużej zachowuje świeżość i łatwo ją w czysty sposób porcjować. Pamiętaj jednak, by kot miał zawsze dostęp do świeżej wody (najlepiej w kilku różnych miejscach), by mógł ją właściwie uzupełniać. 

  • Jest wygodną formą karmienia, szczególnie kiedy nie ma Cię w domu lub, gdy jesteś ze zwierzakiem w podróży.

  • Jest bardziej kaloryczna niż karma mokra, dostarczy więc kotu więcej energii niż ta sama ilość karmy mokrej.

  • Pomaga kotu pozbywać się kamienia nazębnego podczas rozgryzania granul. 

  • Jest dobrym rozwiązaniem na zaspokojenie głodu podczas nocnej aktywności kota, co Tobie z kolei zapewnia nieprzerwany sen.

  • Wszystkie receptury naszych suchych karm funkcyjnych dla kota opracowują niezależni naukowcy z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt, w ramach którego pracuje grupa lekarzy weterynarii, specjalistów w dziedzinie żywienia zwierząt i behawiorystów.  

Pamiętaj, że każda zmiana karmy musi odbywać się stopniowo, przez kilka dni, podczas których wprowadzenie nowej karmy zaczynamy od małych porcji dodawanych do tej, którą kot dotychczas był karmiony, aż do całkowitej zamiany na nową.  

Dlaczego warto sięgnąć po karmę  funkcyjną dla kota?

Wysoka zawartość najlepszego mięsa w kociej diecie jest niezbędna, by zwierzak zdrowo się rozwijał. Receptura naszych karm suchych funkcyjnych dla kota jest tak skomponowana, by prócz podstawy z mięsa, nie zabrakło w porcji dla mruczka witamin, minerałów, niezbędnych składników odżywczych oraz koniecznej dla prawidłowego funkcjonowania kociego organizmu tauryny. 

Receptury naszych karm opracowali niezależni naukowcy z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt, mamy więc pewność, że podajemy naszym mruczkom najwyższej jakości karmy funkcyjne dla kotów, które precyzyjnie trafiają w problem, z którym kot się zmaga. 

Wszystkie nasze karmy posiadają skład komponentowy zamknięty, co oznacza podanie na opakowaniu nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Taka forma przejrzystej informacji daje Ci pewność, co dokładnie zawiera w sobie karma funkcyjna dla kota

Bez względu więc na to, którą naszą karmę suchą funkcyjną dla kota wybierzesz, masz pewność, że Twój kot zje z apetytem pełnowartościowy posiłek, którego wysoką strawność z łatwością dostrzeżesz w kuwecie po prawidłowej konsystencji stolca. 

Jaką karmę funkcyjną dla kota wybrać?

W naszym sklepie pupilkarma.pl mamy karmy funkcyjne dla kota linii PUPIL PREMIUM:

  • Karma sucha dla kota PUPIL Premium CALM CARE PLUS 1,6 kg i 8 kg

  • Karma sucha dla kota PUPIL Premium INDOOR bogata w kurczaka 10 kg

  • Karma sucha dla kota PUPIL Premium STERILE bogata w kurczaka 8 kg

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności