Karma sucha dla kota PUPIL Prime Quality

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów

Karma sucha dla kota PUPIL Prime Quality

Wszystkie karmy suche dla kota PUPIL Prime Quality są pełnoporcjowymi karmami, których skład bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach pozyskiwanych od zaprzyjaźnionych dostawców. Ich hodowle i gospodarstwa są umiejscowione z dala od zanieczyszczonych aglomeracji miejskich, co jest dodatkową gwarancją n...

Karma sucha dla kota PUPIL Prime Quality

Wszystkie karmy suche dla kota PUPIL Prime Quality są pełnoporcjowymi karmami, których skład bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach pozyskiwanych od zaprzyjaźnionych dostawców. Ich hodowle i gospodarstwa są umiejscowione z dala od zanieczyszczonych aglomeracji miejskich, co jest dodatkową gwarancją najwyższej jakości składników. 

W naszym sklepie internetowym pupilkarma.pl znajdziesz karmę suchą dla kota PUPIL Prime Quality przeznaczoną dla kociąt i kotów dorosłych.

Sposób żywienia rzutuje na wiele aspektów życia Twojego zwierzaka. Warto więc sięgnąć po wysokiej jakości karmę suchą dla kota PUPIL Prime Quality, która dzięki właściwie dobranym składnikom odżywczym, dostarcza odpowiednią ilość energii, zapewniając kotu zdrowy i smaczny posiłek. 

Karma sucha w kociej diecie jest niezwykle potrzebna. Oto kilka zasadniczych zalet suchej dla kota

 • W recepturze karmy suchej dla kota  można uwzględnić składniki, których samo mięso nie jest w stanie dostarczyć kotu. 

 • Ma w sobie mniej wilgotności niż karma mokra, dzięki czemu dłużej zachowuje świeżość i łatwo ją w czysty sposób porcjować. Pamiętaj jednak, by kot miał zawsze dostęp do świeżej wody (najlepiej w kilku różnych miejscach), by mógł ją właściwie uzupełniać. 

 • Jest wygodną formą karmienia, szczególnie kiedy nie ma Cię w domu lub, gdy jesteś ze zwierzakiem w podróży.

 • Jest bardziej kaloryczna niż karma mokra, dostarczy więc kotu więcej energii niż ta sama ilość karmy mokrej.

 • Pomaga kotu pozbywać się kamienia nazębnego podczas rozgryzania granul. Młodemu kotu, który przechodzi przez kłopotliwy proces wypadania mleczaków, podgryzanie pomaga pozbyć się ruchomych zębów i przynosi ulgę swędzącym dziąsłom.

 • Jest dobrym rozwiązaniem na zaspokojenie głodu podczas nocnej aktywności kota, co Tobie z kolei zapewnia nieprzerwany sen.

Dlaczego warto sięgnąć po karmę suchą dla kota PUPIL Prime Quality?

Wszystkie smaki naszych karm suchych dla kota PUPIL Prime Quality charakteryzują się wysoką zawartością mięsa, kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, witamin, w tym A, D3 i E, szeregu niezbędnych minerałów oraz niezbędnej dla prawidłowego funkcjonowania kociego organizmu tauryny

Karmy nie zawierają żadnych konserwantów, sztucznych dodatków, czy barwników 

Rozmiar granuli dostosowana jest do wielkości szczęki kociaka i kota dorosłego.

W naszym sklepie internetowym pupilkarma.pl mamy dla Ciebie pakiety karmy suchej dla kota PUPIL Premium Quality. Kupując pakiety oszczędzasz czas i pieniądze. To również dobre rozwiązanie jeśli masz więcej kotów lub chcesz na dłużej zostawić kota pod czyjąś opieką.

Najistotniejszym parametrem świadczącym o jakości karmy jest jej strawność, która z kolei przekłada się wprost na przyswajalność składników odżywczych z pożywienia. Sucha karma dla kota PUPIL Prime Quality ma współczynnik strawności bardzo dobry, czego potwierdzeniem jest prawidłowa konsystencja stolca czworonoga. 

Karma sucha dla kota PUPIL Prime Quality – jaką wybrać?

W naszym sklepie pupilkarma.pl znajdziesz:

Karmę suchą PUPIL Prime Quality KITTEN

 • Karma sucha dla kociąt PUPIL Prime Quality KITTEN bogata w kurczaka 380 g

Karmę suchą dla kota dorosłego PUPIL Prime Quality

 • Karma sucha dla kota PUPIL Prime Quality Fresh Meat 1,5 kg

 • Karma sucha dla kota PUPIL Prime Quality bogata w kurczaka z wątróbką i warzywami 1,5 kg

 • Karma sucha dla kota PUPIL Prime Quality bogata w wołowinę z warzywami 1,5 kg

 • Karma sucha dla kota PUPIL Prime Quality bogata w kurczaka z wątróbką i warzywami 750 g

 • Karma sucha dla kota PUPIL Prime Quality bogata w wołowinę z warzywami 750 g

Zamknięty skład komponentowy naszych karm, czyli określony według nazw szczególnych, a nie nazw kategorii, daje pełną przejrzystość. Ta czysta etykieta nie zostawia miejsca na żadne interpretacje i jest gwarancją wysokiej jakości produktu. Klient wie dokładnie, co zawiera karma sucha dla kota PUPIL Premium Quality.

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności