Karma mokra dla szczeniąt

Jest 33 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 33 produktów

Karma mokra dla szczeniąt

Wybór karmy mokrej dla szczeniąt to bardzo odpowiedzialna decyzja dla opiekuna małego pieska. Zwykle, kiedy pojawia się maluch w domu, euforia miesza się z troską. Zastanawiasz się czym nakarmić szczeniaka, by rósł zdrowo, prawidłowo się rozwijał, miał zapewnioną odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy mu ilość ...

Karma mokra dla szczeniąt

Wybór karmy mokrej dla szczeniąt to bardzo odpowiedzialna decyzja dla opiekuna małego pieska. Zwykle, kiedy pojawia się maluch w domu, euforia miesza się z troską. Zastanawiasz się czym nakarmić szczeniaka, by rósł zdrowo, prawidłowo się rozwijał, miał zapewnioną odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy mu ilość energii potrzebną do jego aktywnego trybu życia. Chcesz by jego kości i zęby były zdrowe, mocne, wzrastały we właściwym tempie, a skóra i sierść prezentowały się w nienagannym stanie, kup mokrą karmę dla szczeniaka!

Z myślą o szczególnych potrzebach rosnących psów, powstają nasze karmy junior. Dbamy o to, by w ich składzie nie zabrakło odpowiedniej do kolejnych faz wzrostu małego pieska składników odżywczych, minerałów (w tym fosforu i wapnia w odpowiednich proporcjach), niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, które działają przeciwzapalnie i pełnią szczególnie ważną rolę w dbaniu o odporność,  kondycję skóry i sierści. W naszej mokrej karmie dla szczeniąt zawarte są wszelkie potrzebne młodemu organizmowi witaminy, w tym tak ważna dla mineralizacji kości i zębów Witamina D3. 

Jesteśmy polskim producentem i naszą mokrą karmę dla szczeniąt przygotowujemy z absolutnie naturalnych składników najwyższej jakości, które pozyskujemy od zaprzyjaźnionych dostawców, do których mamy pełne zaufanie. Ich gospodarstwa, hodowle i uprawy położone są z dala od zanieczyszczeń miejskich aglomeracji, co jest dodatkową gwarancją tego, że wszystko, co wchodzi w skład mokrej karmy dla szczeniąt jest najlepszej jakości.

Dlaczego warto sięgnąć po naszą karmę mokrą dla szczeniąt?

Wybór karmy mokrej dla szczeniąt, czyli piesków, które właśnie przechodzą z żywienia matczynym mlekiem na pokarm stały, to bardzo ważna decyzja. Determinuje ona bowiem dalszy wzrost i stan zdrowia Twojego rosnącego pieska. To, co będzie jadł Twój Pupil jako maluch, zaważy na jego rozwoju. Zatem warto świadomie komponować dietę dla juniora, bo właściwe karmienie da Wam szansę na długie wspólne życie, a przecież o tym jako kochający opiekun marzysz, by Twój czworonożny przyjaciel, był przy Tobie możliwie jak najdłużej, pozostając w jak najlepszej kondycji.

W naszym sklepie Pupil Karma znajdziesz duży wybór karmy mokrej dla szczeniąt, która zwykle świetnie nadaje się również dla suk w okresie laktacji, które po wyczerpującym okresie ciąży i w trakcie karmienia młodych,  mają szczególne zapotrzebowanie na energię, podaną jednocześnie w lekkostrawnej formie, a właśnie to cechuje mokrą karmę dla szczeniąt — jest pożywna i nie obciąża układu trawiennego psa.

Mokra karma dla szczeniąt jest znakomitym wyborem pierwszego stałego posiłku dla malucha. Jest bowiem aromatyczna, delikatna, a konsystencja w formule ALL MEAT lub wielkość mięsnych kawałków w  galaretce sprzyja łatwemu pobieraniu pokarmu.      

Mokra karma ma w sobie więcej wilgoci niż karma sucha, znakomicie więc nawadnia psa. Nigdy jednak nie zapominaj o zapewnieniu szczeniakowi stałego dostępu do świeżej wody.

Karma mokra dla szczeniaka jest mniej kaloryczna od suchej. Pamiętaj więc, że 100 g karmy suchej dostarcza zwierzakowi czterokrotnie więcej energii niż ta sama ilość karmy mokrej. Ważne więc, by czytać umieszczone na opakowaniu zalecenia dotyczące dawkowania. 

Poza tym duże znaczenie przy wyborze karmy mokrej dla szczeniaka ma docelowy rozmiar psa, każda bowiem rasa rozwija się w innym tempie. Jeśli nie wiesz, jaki będzie w przyszłości Twój pies, zapytaj lekarza weterynarii, z pewnością oszacuje z dużym przybliżeniem przyszłą wielkość zwierzęcia.

Karma mokra dla szczeniaka, podobnie jak dla psów dorosłych jest nie tylko doskonałym pomysłem na pełnowartościowy posiłek, ale też znakomicie nadaje się do zabaw interakcyjnych, relaksacji i edukacji Twojego malucha. Karmę mokrą możesz rozsmarować na specjalnej macie  do wylizywania. Mięsnymi kawałkami lub pasztetami łatwo wypełnić pojemnik typu Kong lub użyć do innych zabawek, zaprojektowanych specjalnie dla czworonożnego łakomczuszka, którego dodatkowo rozpiera energia. Dzięki takim atrakcyjnym sposobom karmienia, mały psiak będzie jadł wolniej, za to z rozmysłem, zabawa bowiem wymagać będzie od niego użycia psiej inteligencji. 

Mokrą karmę dla szczeniąt możesz też  w upalne dni zmieszać z wodą i zamrozić. Jej wylizywanie będzie dla małego psiaka świetną zabawą, w trakcie której zje wartościowy posiłek, nawodni się odpowiednio, schłodzi i zagospodaruje swój nadmiar energii. Szczeniak najedzony i zdrowo zmęczony zabawą to szczeniak szczęśliwy. 

Jaką mokrą karmę dla szczeniąt wybrać?

Nasze mokre karmy dla szczeniąt są przygotowane na podstawie receptur opracowanych przez niezależnych naukowców z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt. Wiedza specjalistów i dokładne badania pozwalają nam na tworzenie jedzenia specjalnie dedykowanego szczeniakom i ich karmiącym mamom. 

Niezbędne składniki odżywcze, właściwy bilans białka i tłuszczu naszych mokrych karm dla szczeniąt zapewniają prawidłowy rozwój młodemu organizmowi. Odpowiednio porcjowana karma da Twojemu zwierzakowi dokładnie tyle energii, ile potrzebuje w aktualnym wieku i rozmiarze. O potrzebie dopasowania mokrej karmy dla szczeniąt w zależności również od rasy psa, mowa była wcześniej. Przypominamy raz jeszcze więc o dokładnym czytaniu zaleceń dawkowania, umieszczonych na opakowaniu, które odpowiedzą na pytanie — ile potrzebujesz podać karmy mokrej szczeniakowi, by nie spowodować zbyt szybkiego wzrostu kośćca obciążającego układ krwionośny i oddechowy, ale też, by nie podać małemu psu za mało mokrej karmy dla szczeniąt, co z kolei zahamuje prawidłowy wzrost i rozwój zwierzęcia.  

Jakie smaki mokrej karmy dla psa dorosłego wybrać?

Proponujemy całą gamę smaków karmy mokrej dla szczeniąt, w puszkach o gramaturze 400 g, 415 g, 800 g i 850g. Możesz też wybrać pakiety, które zapewniają zabezpieczenie ulubionych dań dla Twojego malucha, a także pozwalają na urozmaicenie smakowe, jeśli wybierzesz np. Pakiet startowy karm FOLK.

Możesz zdecydować się na super premium — karma FOLK,  premium — PUPIL Premium, czy karmy klasyczne  — PUPIL Prime Quality lub TEO. W każdej z tych linii znajdziesz pełnowartościowy posiłek dla swojego juniora. 

Bez względu jednak, po który produkt sięgniesz, gwarantujemy najwyższą jakość mięsa, którego delikatna obróbka termiczna pozwala zachować najlepsze jego wartości odżywcze, ważne dla wzrostu młodego organizmu. Smak w poszczególnych produktach wzbogacają też polskie warzywa, owoce i zioła. Wszystko więc zależy od preferencji Twojego szczeniaka. 

Najważniejszym parametrem jakości karmy jest jej strawność, a nasze karmy mokre dla szczeniąt charakteryzują się doskonałą strawnością, co łatwo dostrzeżesz po prawidłowej konsystencji psiego stolca. Przyswajalność zaś składników, będąca wynikiem dobrej strawności przekłada się na prawidłowy wzrost i rozwój Twojego szczeniaka.

Ważne jest również, że na każdej etykiecie naszych karm podajemy skład komponentowy zamknięty, a więc podany według nazw szczególnych, a nie kategorii. Masz więc pewność, co dokładnie znajduje się w karmie mokrej dla szczeniąt. To kolejna nasza gwarancja jakości i uczciwość wobec Ciebie.

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności