Karma sucha dla kota Teo

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 produktów

Karma sucha dla kota TEO

Wszystkie karmy suche dla kota TEO są pełnoporcjowymi karmami, w skład których wchodzą wyłącznie naturalne składniki pozyskiwane od zaprzyjaźnionych dostawców, do których mamy całkowite zaufanie. Ich hodowle i gospodarstwa są umiejscowione z dala od zanieczyszczonych aglomeracji miejskich, co jest dodatkową gwarancją naj...

Karma sucha dla kota TEO

Wszystkie karmy suche dla kota TEO są pełnoporcjowymi karmami, w skład których wchodzą wyłącznie naturalne składniki pozyskiwane od zaprzyjaźnionych dostawców, do których mamy całkowite zaufanie. Ich hodowle i gospodarstwa są umiejscowione z dala od zanieczyszczonych aglomeracji miejskich, co jest dodatkową gwarancją najwyższej jakości składników. 

Linia TEO jest z nami od początku. Przez lata zdobyła wielu amatorów, a wraz z nimi nagrody i wyróżnienia. 

Całkiem niedawno marka TEO otrzymała nową szatę graficzną. Karma sucha dla kota TEO jest nadal tą samą karmą, której Klienci zaufali i są jej wierni od lat, a w odświeżonej odsłonie kupowana jest jeszcze chętniej.

W naszym sklepie internetowym pupilkarma.pl znajdziesz karmę suchą dla kota TEO w trzech smakach.

Sposób żywienia ma wpływ na wiele aspektów życia Twojego zwierzaka. Warto więc sięgnąć po dobrej jakości karmę suchą dla kota TEO, która dzięki właściwie dobranym składnikom odżywczym, dostarcza odpowiednią ilość energii, zapewniając kotu zdrowy i smaczny posiłek. 

Karma sucha w kociej diecie jest niezwykle potrzebna. Oto kilka zasadniczych zalet suchej dla kota

  • W recepturze karmy suchej dla kota  można uwzględnić składniki, których samo mięso nie jest w stanie dostarczyć kotu. 

  • Ma w sobie mniej wilgotności niż karma mokra, dzięki czemu dłużej zachowuje świeżość i łatwo ją w czysty sposób porcjować. Pamiętaj jednak, by kot miał zawsze dostęp do świeżej wody (najlepiej w kilku różnych miejscach), by mógł ją właściwie uzupełniać. 

  • Jest wygodną formą karmienia, szczególnie kiedy nie ma Cię w domu lub, gdy jesteś ze zwierzakiem w podróży.

  • Jest bardziej kaloryczna niż karma mokra, dostarczy więc kotu więcej energii niż ta sama ilość karmy mokrej.

  • Pomaga kotu pozbywać się kamienia nazębnego podczas rozgryzania granul. Młodemu kotu, który przechodzi przez kłopotliwy proces wypadania mleczaków, podgryzanie pomaga pozbyć się ruchomych zębów i przynosi ulgę swędzącym dziąsłom.

  • Jest dobrym rozwiązaniem na zaspokojenie głodu podczas nocnej aktywności kota, co Tobie z kolei zapewnia nieprzerwany sen.

Dlaczego warto sięgnąć po karmę suchą dla kota TEO?

Skład karmy suchej dla kota TEO został dostosowany do biologicznych potrzeb kotów. Stanowi kompletny posiłek, bogaty w witaminy i minerały, co wpływa na zdrowie i prawidłowy rozwój zwierzęcia. 

Karmy nie zawierają żadnych konserwantów, sztucznych dodatków, czy barwników. 

Rozmiar granuli dostosowana jest do wielkości szczęk kota dorosłego.

W naszym sklepie internetowym pupilkarma.pl mamy dla Ciebie pakiety karmy suchej dla kota TEO. Kupując pakiety oszczędzasz czas i pieniądze. To również dobre rozwiązanie jeśli masz więcej kotów lub chcesz na dłużej zostawić kota pod czyjąś opieką.

Najistotniejszym parametrem świadczącym o jakości karmy jest jej strawność, która z kolei przekłada się wprost na przyswajalność składników odżywczych z pożywienia. Sucha karma dla kota TEO ma współczynnik strawności bardzo dobry, czego potwierdzeniem jest prawidłowa konsystencja stolca czworonoga. 

Karma sucha dla kota TEO – jaką wybrać?

W naszym sklepie pupilkarma.pl znajdziesz:

  • Karma sucha dla kota TEO bogata w drób 400 g i 800 g

  • Karma sucha dla kota TEO bogata w wołowinę 400 g i 800 g

  • Karma sucha dla kota TEO bogata w rybę bałtycką 400 g 

Zamknięty skład komponentowy naszych karm, czyli określony według nazw szczególnych, a nie nazw kategorii, daje pełną przejrzystość. Ta czysta etykieta nie zostawia miejsca na żadne interpretacje i jest gwarancją wysokiej jakości produktu. Klient wie dokładnie, co zawiera karma sucha dla kota TEO.

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności