Karma mokra dla psa Teo

Jest 31 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 31 produktów

Karma mokra dla psa TEO

Karma mokra dla psa TEO to pełnoporcjowa karma  dla psów od wieku szczenięcego, po jego dorosłość. Linia TEO jest z nami od początku. Przez lata zdobyła wielu amatorów, a wraz z nimi nagrody i wyróżnienia. 

Całkiem niedawno marka TEO otrzymała nową szatę graficzną. Karma mokra dla psa TEO jest nadal tą samą karmą, której ...

Karma mokra dla psa TEO

Karma mokra dla psa TEO to pełnoporcjowa karma  dla psów od wieku szczenięcego, po jego dorosłość. Linia TEO jest z nami od początku. Przez lata zdobyła wielu amatorów, a wraz z nimi nagrody i wyróżnienia. 

Całkiem niedawno marka TEO otrzymała nową szatę graficzną. Karma mokra dla psa TEO jest nadal tą samą karmą, której Klienci zaufali i są jej wierni od lat, a w odświeżonej odsłonie kupowana jest jeszcze chętniej. Nasze TEO „zagrało” nawet w popularnym serialu detektywistycznym… o psie Alexie.

Nasz sklep PUPIL Karma ma dla Ciebie karmę mokrą w kawałkach w sosie, pyszne pasztety, saszetki w czteropaku i batony. Znajdziesz również jedzenie specjalnie dedykowane psom ras małych i miniaturowych oraz dla juniora.

Karma mokra dla psa TEO tworzona jest wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych dodatków, barwników i polepszaczy. Surowce pozyskujemy od zaprzyjaźnionych dostawców, z upraw i hodowli położonych z dala od zanieczyszczeń dużych aglomeracji. 

Karma mokra dla psa TEO zapewni Twojemu Pupilowi niezbędną do prawidłowego funkcjonowania ilość witamin i minerałów. Poza tym dzięki dużej wilgotności zapewni Twojemu psu odpowiednie nawodnienie. Mimo tego atutu karmy mokrej pamiętaj jednak, by Twój pies miał stały dostęp do świeżej wody.

Proponowane przez nas karmy mokre dla psa TEO możesz kupić w pojedynczych opakowaniach lub w pakietach, a także mixach smaków.  

Kupując pakiety, oszczędzasz pieniądze i czas. Zapas jest też wygodny dla osoby, pod której opieką zostawiasz swojego psa na czas Twojej dłuższej nieobecności.

Dlaczego warto sięgnąć po karmę mokrą dla psa TEO?

Karma mokra jest mniej od suchej kaloryczna. Potrzebujesz więc podać jej psu więcej niż suchej, ale by wiedzieć dokładnie ile, zapoznaj się z zalecanym dawkowaniem umieszczonym na etykiecie produktu. 

Klienci doceniają karmę mokrą dla psa TEO, ponieważ zachowuje doskonałe proporcje między dobrą jakością i przystępną ceną. 

Na każdej etykiecie naszych karm podajemy skład komponentowy zamknięty, czyli według nazw szczególnych, a nie kategorii. Masz więc absolutną pewność, co rzeczywiście w karmie mokrej dla psa się znajduje, to dodatkowa forma gwarancji jakości i uczciwości producenta. 

Jakie smaki mokrej karmy dla psa TEO wybrać?

W naszym sklepie Pupil Karma oferujemy mokrą karmę dla szczeniąt  w mięsnych kawałkach w sosie:

  • Karma mokra dla psa TEO Junior bogata w drób, 415 g

Mokrą karmę dla psa dorosłego w mięsnych kawałkach w sosie w 2 smakach:

  • Karma mokra dla psa TEO bogata w drób, 415 g, 850 g i 1250 g

  • Karma mokra dla psa TEO bogata w wołowinę, 415 g, 850 g i 1250 g

Karmę mokrą dla psa TEO dla ras MINI w formie pysznego pasztetu w szalkach (alupakach) w 2 smakach:

  • Karma mokra dla psa TEO Mini szalka  bogata w drób, 150 g 

  • Karma mokra dla psa TEO Mini szalka  bogata w wołowinę, 150 g 

Karmę mokrą dla psa TEO dla ras MINI( w saszetkach) bogata w drób i bogata w wołowinę 4 x 100 g. 

Batony dla psa w 2 smakach :

  • Baton bogaty w wołowinę 900 g

  • Baton bogaty w drób 900 g 

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności