Karma dla psa

Jest 285 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 285 produktów

Karma dla psa

Każdy opiekun psa znakomicie zdaje sobie sprawę, że miłość, którą pies obdarza swojego człowieka, jest pięknie bezwarunkowa i jedyne co właściciel może dla czworonożnego przyjaciela zrobić w zamian, to próbować odpowiedzieć choćby zbliżonym do psiego uczuciem. Ważnym zaś z aspektem kochania zwierzaka jest dbanie o jego dobrostan, w...

Karma dla psa

Każdy opiekun psa znakomicie zdaje sobie sprawę, że miłość, którą pies obdarza swojego człowieka, jest pięknie bezwarunkowa i jedyne co właściciel może dla czworonożnego przyjaciela zrobić w zamian, to próbować odpowiedzieć choćby zbliżonym do psiego uczuciem. Ważnym zaś z aspektem kochania zwierzaka jest dbanie o jego dobrostan, w tym pierwszorzędne jest zdrowe żywienie Pupila. Wybór więc odpowiedniej karmy dla psa jest jedną z najistotniejszych decyzji, przed którą staniesz, biorąc pod swój dach wiernego szczekającego towarzysza.

Jakość karmy dla psa jest kluczowa, sposób żywienia bowiem rzutuje na jakość życia zwierzęcia od jego beztroskiego szczenięcego wieku, po relatywnie zdrowy i szczęśliwy czas seniora. Wszędobylski i ruchliwy junior potrzebuje karmy, która zadba o jego prawidłowy wzrost i rozwój, stając się inwestycją w zdrowie i dobrą kondycję nas przyszłe lata. Pies dorosły wymaga karmienia dopasowanego do wagi, poziomu aktywności, indywidualnych potrzeb związanych z ewentualnymi problemami zdrowotnymi i oczywiście upodobaniami smakowymi. Psiego seniora trzeba otoczyć szczególną opieką, tak, by uwzględniając stan jego zdrowia pomóc mu, jak najdłużej cieszyć się dobrym, wspólnym z Tobą życiem.

Prócz wieku, aktywności, stanu zdrowia i osobniczych cech psa, istotna jest rasa i związane z nią wymagania. Każdy zwierzak jest inny, a wszystkie zasługują na to, co w karmie dla psa najlepsze. Dla najwierniejszego przyjaciela — najznakomitsze jedzenie! Bez znaczenia czy wybierasz karmę mokrą dla psa, czy karmę suchą, pamiętaj, żeby była najwyższej jakości. Niewłaściwe dostosowanie pożywienia do potrzeb zwierzaka może skutkować niedoborami organizmu, nadmiernym obciążeniem narządów wewnętrznych, problemami układu pokarmowego, odpornościowego, złym stanem skóry, sierści, uzębienia, wzroku, zbędnym przybieraniem masy ciała lub jej niepokojącą utratą oraz po prostu fatalnym samopoczuciem czworonożnego ulubieńca.

Od lat zajmujemy się żywieniem zwierząt, a receptury naszych kam są wynikiem rzetelnej pracy specjalistów Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt. Ta niezależna jednostka badawcza zrzesza naukowców z dziedziny prawidłowego odżywiania psów i kotów, lekarzy weterynarii i behawiorystów. Zatem wiemy dobrze jak zdrowo i smakowicie karmić nasze zwierzaki.

W naszym sklepie internetowym pupilkarma.pl znajdziesz szeroki wybór karm dla psa. W zależności od tego, czego poszukujesz, mamy w ofercie karmy suche i mokre, ponieważ oba typy karm mają swoje uzasadnione zalety.

Karma sucha dla psa

Karma sucha dla psa jest znakomitym rozwiązaniem na receptury posiłku zbilansowanego, który prócz mięsa będącego główną składową, wzbogacony jest również o szereg witamin, minerałów, mikroelementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zwierzęcia, a nie zawsze obecnych w samym jedynie mięsie. Poza tym różnorodność smaków naszych karm dla psa jest tak imponująca, że z całą pewnością nawet najbardziej wybredne psie podniebienie, znajdzie dla siebie smaczną wersję zdrowej porcji w misce.

Dzięki zaawansowanej technologii i specjalistycznej wiedzy, karmy dla psa, które znajdziesz w naszym sklepie, znakomicie wspomagają zwierzaki z rozmaitymi problemami zdrowotnymi. W ofercie bowiem prócz szerokiego wyboru suchej karmy bytowej posiadamy również sporą ofertę karm funkcyjnych, a dla alergików pyszne kompozycje smakowe karm bezzbożowych.

Znajdziesz więc w naszym sklepie karmę dla psa na każdym etapie jego życia — od juniora do seniora oraz odpowiednio dopasowaną do stanu zdrowotnego i indywidualnego zapotrzebowania energetycznego zwierzaka. Trzeba również podkreślić, że karma sucha dla psa jest wygodną formą dbania o pełny brzuszek Pupila, zwłaszcza podczas Twojej nieobecności w domu. Sucha karma dłużej niż mokra zachowuje świeżość oraz w mniejszej porcji zawiera pełniejszą dawkę kaloryczną.

Karma mokra dla psa

Karma mokra jest wyjątkowo lubiana przez nasze psiaki. Psy wprawdzie nie są bezwzględnymi mięsożercami i chętnie próbują innych niż mięsne smaki, ale który Pupil oprze się porcji aromatycznego mięsa najwyższej jakości? Nasze jedzenie w formie All Meat jest najchętniej kupowaną przez zadowolonych Klientów karmą mokrą. Szlachetne rodzaje mięs, dodatek polskich warzyw, ziół i owoców, oto przepis na pyszne jedzenie i widok zadowolonego, zdrowego psa, z niecierpliwością czekającego na kolejny posiłek.

Dodatkowym atutem naszej karmy dla psa jest fakt, że wszystkie składniki zarówno w karmach suchych, jak i mokrych są absolutnie naturalne i pochodzą od sprawdzonych dostawców, zaprzyjaźnionych gospodarstw z najczystszych regionów Polski. Brak w naszej karmie jakichkolwiek sztucznych dodatków, konserwantów, a jej skład komponentowy jest zamknięty, czyli opisany według nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Ta zasada czystej etykiety daje Ci przejrzystość i gwarancję dobrej jakości.

Doświadczenie, doskonałe zaplecze techniczne, nienaganne receptury, a przede wszystkim specjalistyczna wiedza i miłość do zwierząt są gwarantem najwyższej jakości produktu, który dziś Tobie oferujemy.

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności