Karma sucha dla kota PUPIL Premium

Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 produktów

Karma sucha dla kota PUPIL PREMIUM

Wszystkie karmy suche dla kota PUPIL PREMIUM są pełnoporcjowymi karmami, których receptury są skomponowane przez niezależnych naukowców z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt. Ich skład bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach pozyskiwanych od dostawców, do których mamy pełne zaufanie. Ich hodowle i gospodarstw...

Karma sucha dla kota PUPIL PREMIUM

Wszystkie karmy suche dla kota PUPIL PREMIUM są pełnoporcjowymi karmami, których receptury są skomponowane przez niezależnych naukowców z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt. Ich skład bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach pozyskiwanych od dostawców, do których mamy pełne zaufanie. Ich hodowle i gospodarstwa są umiejscowione z daleka od zanieczyszczonych aglomeracji miejskich, co jest dodatkową gwarancją najwyższej jakości składników. 

W naszym sklepie internetowym pupilkarma.pl znajdziesz karmę suchą dla kota PUPIL PREMIUM przeznaczoną dla kociąt, kotów dorosłych, kotów domowych, niespokojnych i po zabiegu sterylizacji.

Pamiętaj, że sposób żywienia rzutuje na wiele aspektów życia Twojego zwierzaka. Od samego początku, kiedy to maluch przechodzi z mleka matki na pokarm stały, właściwą dietą inwestujesz w późniejszą kondycję swojego dorosłego kota. Warto więc sięgnąć po najwyższej jakości karmę suchą dla kota PUPIL PREMIUM, która dzięki właściwie dobranym składnikom odżywczym, dostarcza odpowiednią ilość energii, zapewniając kotu zdrowy i wyjątkowo smaczny posiłek, którego aromat koty uwielbiają. 

Wbrew wielu opiniom, jakoby karmy suche w diecie nie są dobrym rozwiązaniem, przedstawiamy szereg niezaprzeczalnych zalet karmy suchej dla kota

 • W recepturze karmy suchej dla kota można uwzględnić składniki, których samo mięso nie jest w staniu dostarczyć kotu. 

 • Ma w sobie mniej wilgotności niż karma mokra, dzięki czemu dłużej zachowuje świeżość i łatwo ją w czysty sposób porcjować. Pamiętaj jednak, by kot miał zawsze dostęp do świeżej wody (najlepiej w kilku różnych miejscach), by mógł ją właściwie uzupełniać. 

 • Jest wygodną formą karmienia, szczególnie kiedy nie ma Cię w domu lub, gdy jesteś ze zwierzakiem w podróży.

 • Jest bardziej kaloryczna niż karma mokra, dostarczy więc kotu więcej energii niż ta sama ilość karmy mokrej.

 • Pomaga kotu pozbywać się kamienia nazębnego podczas rozgryzania granul. Młodemu kotu, który przechodzi przez kłopotliwy proces wypadania mleczaków, podgryzanie pomaga pozbyć się ruchomych zębów i przynosi ulgę swędzącym dziąsłom.

 • Jest dobrym rozwiązaniem na zaspokojenie głodu podczas nocnej aktywności kota, co Tobie z kolei zapewnia nieprzerwany sen.

Wszystkie receptury naszych suchych karm dla kota PUPIL PREMIUM opracowują niezależni naukowcy z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt, w ramach którego pracuje grupa lekarzy weterynarii, specjalistów w dziedzinie żywienia zwierząt i behawiorystów. 

Dlaczego warto sięgnąć po karmę suchą dla kota PUPIL PREMIUM?

Wszystkie smaki naszych karm suchych dla kota PUPIL PREMIUM charakteryzują się wysoką zawartością najszlachetniejszych gatunków mięs, kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, witamin, w tym A, D3 i E, szeregu niezbędnych minerałów oraz niezbędnej dla prawidłowego funkcjonowania kociego organizmu tauryny. Karmy przeznaczone dla wyjątkowo wrażliwych osobników maja również w składzie L – tryptofan, który jest prekursorem serotoniny - hormonu odpowiedzialnego za dobry nastrój i łagodzenie napięcia. Dodatkowo karma zawiera odpowiedni poziom hydrolizowanej kazeiny - białka zapewniającego wyciszenie i łagodzącego stres. Karma dla kotów domowych z kolei charakteryzuje się obecnością naturalnych prebiotyków wspierających perystaltykę jelit, co z kolei pomaga uporać się kotom z kulami włosowymi. Karma ta, podobnie jak posiłek dla kotów po zabiegu sterylizacji, ma również obniżoną kaloryczność, co zapobiega nadmiernemu przybieraniu na wadze.  

Karmy nie zawierają żadnych konserwantów, sztucznych dodatków, czy barwników 

Rozmiar granuli dostosowana jest do wielkości szczęki kociaka i kota dorosłego.

Najistotniejszym parametrem świadczącym o jakości karmy jest jej strawność, która z kolei przekłada się wprost na przyswajalność składników odżywczych z pożywienia. Sucha karma dla kota PUPIL PREMIUM ma idealny współczynnik strawności, czego potwierdzeniem jest prawidłowa konsystencja stolca czworonoga. 

Karma sucha dla kota PUPIL PREMIIUM – jaką wybrać?

W naszym sklepie pupilkarma.pl znajdziesz:

Karmę suchą dla psa PUPIL PREMIUM KITTEN

 • Karma sucha dla kota PUPIL Premium KITTEN bogata w kurczaka 1,6 kg i 10 kg

 • Karma sucha dla kota FOLK Kitten delikatny posiłek dla malucha z cielęciną i łososiem 1,6 kg i 7 kg

Karmę suchą dla kota dorosłego PUPIL PREMIUM 

 • Karma sucha dla kota PUPIL Premium CALM CARE PLUS 1,6 kg i 8 kg

 • Karma sucha dla kota PUPIL Premium bogata w kaczkę 1,6 kg i 8 kg

 • Karma sucha dla kota PUPIL Premium bogata w szprotkę 1,6 kg i 8 kg

 • Karma sucha dla kota PUPIL Premium INDOOR bogata w kurczaka 10 kg

 • Karma sucha dla kota PUPIL Premium STERILE bogata w kurczaka 800 g i 8 kg

 • Karma sucha dla kota PUPIL Premium bogata w kurczaka 800 g i 8 kg

 • Karma sucha dla kota PUPIL Premium bogata w wołowinę 800 g i 8 kg

Bez względu na to, którą karmę suchą dla kota PUPIL Premium wybierzesz, masz gwarancję najwyższej jakości posiłku dla swojego  czworonoga i estetycznych wrażeń dla siebie. FOLK przeniesie Cię do pysznego świata, w którym wszystko jest lepsze. 

Zamknięty skład komponentowy naszych karm, czyli określony według nazw szczególnych, a nie nazw kategorii, daje pełną przejrzystość. Ta czysta etykieta nie zostawia miejsca na żadne interpretacje i jest gwarancją wysokiej jakości produktu. Klient wie dokładnie, co zawiera karma sucha dla kota PUPIL PREMIUM.

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności