Karma mokra dla kota PUPIL Premium

Jest 28 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 28 produktów

Karma mokra dla kota PUPIL PREMIUM

Koty jedzą tylko to, co świeże i najlepsze. To bezwzględni mięsożercy, choć zdarza im się podkradać ludzkie jedzenie, które wcale mięsem nie jest. Oczywiście nie wolno karmić kotów resztkami naszego jedzenia, ale incydentalne skubnięcie odrobiny mięsa lub jajka krzywdy kotu nie zrobi. Kota trudno zadowolić, dla...

Karma mokra dla kota PUPIL PREMIUM

Koty jedzą tylko to, co świeże i najlepsze. To bezwzględni mięsożercy, choć zdarza im się podkradać ludzkie jedzenie, które wcale mięsem nie jest. Oczywiście nie wolno karmić kotów resztkami naszego jedzenia, ale incydentalne skubnięcie odrobiny mięsa lub jajka krzywdy kotu nie zrobi. Kota trudno zadowolić, dlatego receptury naszych karm mokrych dla kota PUPIL PREMIUM opracowują niezależni naukowcy z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt, którzy doskonale wiedzą, co powinna zawierać karma mokra dla kota, by dostarczała mu wszystkiego, co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w zdrowiu i dobrej kondycji, ale też, żeby kotu po prostu smakowała. Mruczki lubią zmiany, szybko nudzą się jednym rodzajem karmy mokrej. Stąd nasz sklep pupilkarma.pl oferuje karmę mokrą dla kota PUPIL PREMIUM w mixach smakowych oraz pakietach. 

Najwyższa jakość naszej mokrej karmy dla kota dorosłego zadba o zdrowie i dobrą kondycję zwierzęcia. Kociarze wiedzą, że mruczki swoim podejściem do posiłku manifestują starą zasadę — jestem tym, co jem. Instynktownie wiedzą co dla nich dobre i nie da się ich w tej kwestii oszukać, podsuwając im ekwiwalent najwyższej jakości. To naprawdę musi być jedzenie bez zarzutu i takie proponujemy w naszym sklepie pupilkarma.pl.

Karma mokra dla kota najbardziej przypomina pierwotny sposób odżywiania kocich przodków, poza tym zawiera w sobie mniej więcej tyle wody, ile naturalnie upolowana zdobycz, a to ważne, bo koty dość niechętnie i mało wody piją. Pamiętaj, by Twój kot miał zawsze dostęp do świeżej wody. Karma mokra dla kota wyróżnia się intensywnym smakiem i zapachem, a kot ten mięsny aromat uwielbia.

Dlaczego warto sięgnąć po karmę mokrą dla kota PUPIL PREMIUM?

Wysoka zawartość najlepszego mięsa w kociej diecie jest niezbędna, by zwierzak utrzymywał dobre drowie i kondycję na każdym etapie swojego życia. Receptury naszych karm mokrych dla kota PUPIL PREMIUM są tak skomponowane, by prócz podstawy z mięsa, nie zabrakło witamin, minerałów, niezbędnych składników odżywczych oraz koniecznej dla prawidłowego funkcjonowania kociego organizmu tauryny. 

Ważne także, by nie podawać kotu jedzenia prosto z lodówki, ale w temperaturze pokojowej. Dopiero wtedy karma mokra dla kota dorosłego smakuje i pachnie, jak należy.

W naszym sklepie pupilkarma.pl znajdziesz karmy mokre dla kota PUPIL PREMIUM w wygodnych saszetkach, czyli porcjach „na raz” z mięsnymi kawałkami zatopionymi w galaretce, puszki pełne mięsnych kawałków i szalki (alupacki) z pysznym pasztetem 

Mamy też dla Ciebie w naszym sklepie pupilkarma.pl pakiety, które oszczędzają Twój czas i pieniądze, no i zabezpieczają zapas posiłków. Szczególnie zaś pakiety doceniają opiekunowie, którzy mają więcej niż jednego zwierzaka lub muszą zostawić kota na dłuży szcza pod czyjąś opieką.

Wszystkie nasze karmy posiadają skład komponentowy zamknięty, co oznacza podanie na opakowaniu nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Taka forma przejrzystej informacji daje Ci pewność, co dokładnie zawiera w sobie karma mokra dla kota PUPIL PREMIUM

Bez względu więc na to, którą naszą karmę mokrą wybierzesz, masz pewność, że Twój kot zje z apetytem pełnowartościowy posiłek, którego wysoką strawność z łatwością dostrzeżesz w kuwecie czy podczas spaceru, po prawidłowej konsystencji stolca. 

Jaką karmę mokrą dla kota PUPIL PREMIUM wybrać?

W naszym sklepie pupilkarma.pl znajdziesz karmę mokrą dla kota PUPIL PREMIUM:

  • Karma mokra dla kota PUPIL Premium JUNIOR bogata w indyka + cielęcinę 4 x 85 g

  • Karma mokra dla kota PUPIL Premium szalka bogata w cielęcinę z sercami indyczymi 100 g

  • Karma mokra dla kota PUPIL Premium szalka bogata w indyka z wątróbką 100 g

  • Karma mokra dla kota PUPIL Premium szalka bogata w łososia z krewetkami 100 g

  • Karma mokra dla kota PUPIL Premium bogata w indyka z jagnięciną + cielęcinę z królikiem 4 x 85 g

  • Karma mokra dla kota PUPIL Premium bogata w wołowinę z wątróbką + pstrąga i łososia 4 x 85 g

  • Karma mokra dla kota PUPIL Premium bogata w kurczaka z cielęciną 415 g

  • Karma mokra dla kota PUPIL Premium bogata w wołowinę z wątróbką 415 g

  • Karma mokra dla kota PUPIL Premium bogata w pstrąga i łososia 415 g

  • Karma mokra dla kota PUPIL Premium SENIOR szalka bogata w indyka 100 g

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności