Karma mokra dla psa PUPIL Premium

Jest 86 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 86 produktów

Karma mokra dla psa PUPIL Premium

Karma mokra dla psa PUPIL Premium to pełnoporcjowa karma podana na trzy sposoby:

 • karmy mokrej All Meat  dla szczeniąt i psów dorosłych

 • karmy mokrej w kawałkach w galaretce dla szczeniąt i psów dorosłych

 • pysznego pasztetu w porcjach „na raz” dla psów dorosłych 

Receptury karm mokrych dla psów PUPIL Premiu...

Karma mokra dla psa PUPIL Premium

Karma mokra dla psa PUPIL Premium to pełnoporcjowa karma podana na trzy sposoby:

 • karmy mokrej All Meat  dla szczeniąt i psów dorosłych

 • karmy mokrej w kawałkach w galaretce dla szczeniąt i psów dorosłych

 • pysznego pasztetu w porcjach „na raz” dla psów dorosłych 

Receptury karm mokrych dla psów PUPIL Premium opracowali naukowcy z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt, są więc wynikiem wiedzy i pracy badawczej najlepszych specjalistów. Nie znajdziesz w naszej mokrej karmie dla psów żadnych sztucznych dodatków, konserwantów, czy barwników. Wszystkie składniki karmy mokrej dla psów PUPIL Premium są w 100% naturalne i pochodzą od dostawców, których dobrze znamy, mamy więc do nich całkowite zaufanie. Ich gospodarstwa, hodowle i uprawy umiejscowione są z dala od zanieczyszczonych dużych aglomeracji. Dzięki temu mamy pewność, że surowce od nich pozyskiwane utrzymują najwyższe standardy, co przekłada się na doskonałą jakość  karmy mokrej dla psa PUPIL Premium, którą ze smakiem pałaszuje Twój pies, wylizując miskę do sucha. 

Wszystkie proponowane przez nas karmy mokre dla psa możesz kupić w pojedynczych opakowaniach, ale również w mixach smakowych, co jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla niejadków lubiących zmiany w misce. Tak naprawdę jednak wszystkie zwierzęta od czasu do czasu mają ochotę na odmianę — podobnie jak my lubimy na talerzu różnorodność. 

Polecamy też pakiety, które są znakomitą formą oszczędności pieniędzy i bezcennego czasu. Z zapasem karmy mokrej dla psa PUPIL Premium masz komfort, że nie zabraknie Ci znienacka ulubionego posiłku Twojego Pupila. Zaopatrzenie w pakiet jest też wygodne dla osoby, pod której opieką zostawiasz swojego psa na czas Twojej dłuższej nieobecności.

Dlaczego warto sięgnąć po karmę mokrą dla psa PUPIL Premium?

Karma mokra dla psa PUPIL Premium zawiera w sobie więcej wilgoci niż karma sucha, dlatego prócz sytości, zapewnia jeszcze psu dobre nawodnienie, co nie znaczy, że możesz zaniedbać napełnianie miski z wodą. Pamiętaj, że zawsze, bez względu na sposób karmienia psa, musisz mu zapewnić stały dostęp do świeżej wody. 

Karma mokra jest też mniej od suchej kaloryczna. Karmiąc czworonoga jedynie karmą mokrą, musisz podać jej psu więcej niż suchej, ale by wiedzieć dokładnie ile, zapoznaj się z zalecanym dawkowaniem umieszczonym na etykiecie produktu. 

Dzięki mniejszej kaloryczności karma mokra dla pas PUPIL Premium jest idealnym rozwiązaniem karmienia psa ze skłonnością do tycia. Możesz bowiem zapewnić mu sycący i zdrowy posiłek, bez podawania nadmiernej ilości, obciążającej jego układ trawienny i powodujący problemy z wagą.

Wnikliwe czytanie zalecanego dawkowania jest szczególnie ważne, jeśli karmisz szczeniaka. Od prawidłowej jego diety zależy dalszy wzrost i rozwój malucha, a także zdrowie i kondycja w przyszłości. Dawkowanie jest ściśle związane z aktualną i docelową wielkością psa. Jeśli nie masz wiedzy na ten temat, zapytaj lekarza weterynarii, on z pewnością z dużym prawdopodobieństwem oszacuje przyszłą wagę Twojego Pupila. 

Karma mokra dla psa PUPIL Premium świetnie nadaje się do rozsmarowania na macie do wylizywania, spowalniającej łapczywe jedzenie psa. Można nią również wypełnić popularne pojemniki typu Kong lub zastosować do innych zabawek przeznaczonych do aktywizacji psa podczas posiłków. 

Latem zaś możesz zmieszać mokrą karmę z wodą i zamrozić. Najlepiej nadaje się do tego karma mokra dla psa All Meat. Zapewnisz psu w ten sposób syty posiłek, dodatkowe nawodnienie i schłodzenie, tak ważne w upalne dni. 

Jakie smaki mokrej karmy dla psa PUPIL Premium wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz różnorodność smaków i konsystencji karmy mokrej dla psa Pupil Premium. 

Karma mokra dla psa All Meat 

All Meat ma konsystencję zbliżoną do połączenia mielonki z pasztetem i zdecydowanie psy przepadają za tą formą podania, najbardziej bowiem przypomina pierwotne jedzenie psich przodków. Aromat wydobywający się z puszki wypełnionej mięsem szlachetnego gatunku, wzbogacają polskie warzywa, owoce i zioła, a psy po prostu nie potrafią się tym smakom oprzeć. To linia zaliczana do „superżywności”, w jej skład bowiem wchodzą składniki superfood, z których dobrodziejstwa zdajemy sobie sprawę doskonale. Kochamy nasze zwierzęta i zdrowe nawyki żywieniowe wprowadzamy nie tylko do własnej, ale także ich diety. Karmimy naszych czworonożnych przyjaciół tak, jak sami chcemy jeść — zdrowo i smacznie.  

W karmie mokrej dla psa All Meat znajdziesz mnóstwo witamin, minerałów, nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, a więc wszystko, co zapewnia Twojemu psu zdrowie, witalność, dbałość o kości, zęby, skórę sierść, układ trawienny i odpornościowy. 

W ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie: 

PUPIL Premium All Meat „biały” (to puszki z białą etykietę z kolorowym motywem zaznaczającym konkretny smak), w skład którego wchodzą 2 smaki dla juniora:

 • kaczka i wołowina

 • indyk i cielęcina

 oraz 6 smaków dla psów dorosłych: 

 • wołowina 

 • kurczak i wołowina

 • indyk

 • dziczyzna

 • jagnięcina

 • ryba bałtycka

 Wszystkie te smaki oferujemy w dwóch gramaturach 400 g i 800 g. 

Karmy mokre All Meat z linii „białej” są skomponowane bez zbóż i wzbogacone polskimi warzywami.

PUPIL Premium All Meat GOLD (puszki z czarną etykietą i złotą grafiką) charakteryzuje jeden rodzaj doskonałego mięsa. Proponujemy 3 smaki: 

 • comber jagnięcy

 • kaczka

 • indyk 

Ta linia wzbogacona jest polskimi owocami oraz ziołami i również mamy dla Ciebie puszki w gramaturze 400 g i 800 g.

PUPIL Premium Insects All Meat, w której jedyne źródło alternatywnego białka pochodzi z larw Hermetia Illucens, pozyskiwane z wielkopolskiej hodowli to idealna opcja dla psów cierpiących na alergie, nietolerancje pokarmowe i psów z bardzo wrażliwym układem trawiennym. 

Karma bazująca na białku insektów jest też opcją eko. Hodowla larw bowiem charakteryzuje się niską emisją CO2, niewielkim zużyciem wody, znikomą ilością odpadów i niedużą powierzchnią potrzebną do prowadzenia hodowli.  

Karma mokra dla psa w kawałkach w galaretce

W linii PUPIL Premium znajdziesz 3 smaki karmy mokrej dla psa dorosłego w galaretce

 • bogata w kurczaka z wątróbką

 • bogata w wołowinę z sercami

 • bogata w indyka z jagnięciną

Wszystkie te smaki oferujemy w puszkach o gramaturze 415 g i 850 g. 

Dla psa juniora mamy  puszkę w gramaturach 415 g oraz 850 g w smaku:

 • bogata w kurczaka z wołowina

Karma mokra dla psa w formie pysznego pasztetu

Porcje „na raz”, czyli właśnie pyszne pasztety w szalkach (alupakach) są idealnym rozwiązaniem na posiłek, którego niezjedzonej przez psa reszty nie musisz przechowywać w obawie o utratę świeżości, bo Pupil po prostu zje tę porcję właśnie „na raz”. To też bardzo wygodna opcja na zabranie jedzenia dla psa w podróż. 

Mamy dla Ciebie przygotowanych aż 6 smaków w gramaturze 150 g. Możesz wybrać następujące smaki karmy mokrej:

 • bogata w wołowinę z sercami indyczymi

 • bogata w cielęcinę z królikiem

 • bogata w wołowinę z wątróbką drobiową

 • bogata w kurczaka z wątróbka

 • bogata w indyka z królikiem

 • bogata w kurczaka z cielęciną

Bez względu na to, który smak mokrej karmy dla psów PUPIL PREMIUM wybierzesz, gwarantujemy najwyższą jakość posiłku dla Twojego psa, o czym najlepiej świadczy parametr strawności, który zaobserwujesz po prawidłowej konsystencji psiego stolca. 

Na etykietach naszych karm podajemy skład komponentowy zamknięty, czyli według nazw szczególnych, a nie kategorii. Dzięki temu wiesz dokładnie co nasza mokra karma dla psa PUPIL Premium zawiera.

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności