Karma mokra dla Kota

Jest 82 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 82 produktów

Karma mokra dla kota

Ilość kotów w naszych domach stale rośnie. Nic dziwnego, bo to przepiękne i niezwykle przyjazne stworzenia. Kota można oczywiście wyprowadzać na spacer, ale dla samej jego i własnej przyjemności, a nie z powodu konieczności załatwiania potrzeb zwierzęcia, to również jest powód, dla którego chętnie bierzemy je pod swój dach. ...

Karma mokra dla kota

Ilość kotów w naszych domach stale rośnie. Nic dziwnego, bo to przepiękne i niezwykle przyjazne stworzenia. Kota można oczywiście wyprowadzać na spacer, ale dla samej jego i własnej przyjemności, a nie z powodu konieczności załatwiania potrzeb zwierzęcia, to również jest powód, dla którego chętnie bierzemy je pod swój dach. Koty są po prostu samodzielne, więc w minimalnym stopniu absorbują nasz czas, za to fantastycznie nas relaksują swoim przymilnym  mruczeniem. Idealne towarzystwo dla wiecznie zabieganego i znerwicowanego człowieka współczesnej rzeczywistości.

Koty to inteligentne i wybredne stworzenia. Te cechy zawsze idą w parze z wyjątkowo delikatną naturą, o wykwintnych upodobaniach. Podobnie jest wśród ludzi, rozumiemy więc kocie potrzeby, bo sami lubimy to, co najlepsze. Kot nie je byle czego, gardzi lekko nieświeżym jedzeniem, do wody podchodzi z rezerwą, no chyba że to strumień bieżący… wtedy ewentualnie, a czasem nawet chętnie — zależy od stopnia wyrafinowania kociego podniebienia.

Mokra karma dla kota musi być więc najwyższej jakości, by nasz ulubieniec zechciał jej spróbować. Zdajemy sobie sprawę jak niełatwo stworzyć posiłek, który mruczek chętnie uzna za swój wymarzony.

Zatem grupa niezależnych naukowców Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt, w skład którego wchodzą lekarze weterynarii, specjaliści z zakresu żywienia zwierząt i behawioryści opracowuje receptury naszych karm, które ostatecznie weryfikowane są przez samych zainteresowanych — czyli koty, na panelach strawnościowych. Bazując wiec na wiedzy i doświadczeniu oraz korzystając z jedynie naturalnych składników, pozyskiwanych od sprawdzonych i zaprzyjaźnionych dostawców gotujemy dla naszych czworonogów smacznie i zdrowo.

Karma mokra jest pierwszorzędną dla kota formą posiłku. Najbardziej przypomina pierwotny sposób odżywiania kocich przodków, poza tym zawiera w sobie mniej więcej tyle wody, ile naturalnie upolowana zdobycz, a to ważne przy skłonności kota do omijania miski z wodą. Poza tym karma mokra wyróżnia się intensywniejszym smakiem i zapachem, a kot na apetyczny mięsny aromat  jest wyczulony wyjątkowo.

Jaką karmę mokrą dla kota wybrać?

Pamiętaj, że wysoka zawartość najlepszego mięsa w kociej diecie jest niezbędna, by zwierzak zdrowo się rozwijał. Receptura naszych karm jest tak skomponowana, by prócz podstawy z mięsa, nie zabrakło w porcji dla mruczka witamin, minerałów, niezbędnych składników odżywczych oraz koniecznej dla prawidłowego funkcjonowania kociego organizmu tauryny.

Ważna również jest świadomość, że karma dla kociąt jest opracowana zupełnie inaczej niż dla kotów dorosłych. Jej duża wilgotność minimalizuje ryzyko zaparć, a miękka konsystencja idealnie nadaje się do pobierania przez małe kotki z mlecznymi ząbkami. Najdelikatniejsze mięso i podwyższona kaloryczność to cechy charakterystyczne posiłku nie tylko idealnego dla aktywnego malca w fazie silnego wzrostu, ale też jego osłabionej porodem i laktacją kociej mamy. Karma mokra dla kociąt oraz kotek w ciąży i karmiących zapewnia więc mruczącej rodzince porcję pożywnego i zarazem lekkostrawnego jedzenia.

Pamiętaj również, że każda zmiana karmy musi odbywać się stopniowo, przez kilka dni, podczas których wprowadzanie nowej karmy zaczynamy od małych porcji dodawanych do tej, którą kot dotychczas był karmiony, aż do całkowitej zamiany na nową. Kot dorosły ma z definicji inne zapotrzebowanie energetyczne niż maluch, poza tym to, w jaki sposób go karmić determinuje aktywność kota, jego wielkość, ewentualne dolegliwości i oczywiście indywidualne upodobania smakowe. Ważne także, by nie podawać kotu jedzenia prosto z lodówki, ale w temperaturze pokojowej. Dopiero wtedy smakuje i pachnie prawidłowo.

W naszym sklepie znajdziesz karmę mokrą dla kota w formie kawałków mięsa w pysznej galaretce w puszce lub wygodnych saszetkach — porcjach „na raz”. Wielokrotnie nagradzane nasze produkty są gwarancją wysokiej jakości, a powracający wciąż Klienci i stały napływ nowych wielbicieli naszej karmy jest dowodem na zasadność tych wyróżnień.

Dodatkowo wszystkie nasze karmy posiadają skład komponentowy zamknięty, co oznacza podanie na opakowaniu nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Taka forma przejrzystej informacji wyklucza możliwość jakiejkolwiek interpretacji. Kupując naszą karmę mokrą dla kota, wiesz zatem doskonale, co dokładnie zawiera produkt. Bez względu więc na to, którą naszą karmę mokrą wybierzesz, masz pewność, że Twój kot zje z apetytem pełnowartościowy posiłek, którego wysoką strawność z łatwością dostrzeżesz w kuwecie czy podczas spaceru. Prawidłowej konsystencji stolec jest bowiem najlepszym jej emblematem.

Najlepsza karma mokra dla kota —jaka mokra karma dla kota?

Najważniejsze, by przy wyborze karmy mokrej dla kota kierować się jego dobrem. Najlepsza karma mokra dla kota to taka, która zawiera odpowiednio dużą ilość mięsa oraz wyłącznie naturalne składniki pochodzące od sprawdzonych dostawców, bez śladu sztucznych dodatków. Wchodzące w skład naszej karmy mokrej klasy super premium — zdrowe oleje, warzywa, owoce oraz zioła, dostarczają kotu niezbędnych witamin i minerałów. Nasza mokra karma dla kota jest więc znakomitą podstawą jego diety, uwzględniającą indywidualne potrzeby Twojego zwierzaka. Oto szeroka gama karmy mokrej dla kota, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym Pupil Karma:

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności