Karma sucha dla kotów domowych

Jest 1 produkt.
Showing 1 - 1 of 1 item

Karma sucha dla kotów domowych

Koty przebywające wyłącznie w domu mniej się ruszają od tych, które wychodzą na zewnątrz, przez co miewają tendencję do tycia. Poza tym często borykają się kulami włosowymi. Kot wychodzący często radzi sobie z zaleganiem w żołądku wylizanej sierści przez podjadanie roślin, po których w naturalny sposób wymiotuje. K...

Karma sucha dla kotów domowych

Koty przebywające wyłącznie w domu mniej się ruszają od tych, które wychodzą na zewnątrz, przez co miewają tendencję do tycia. Poza tym często borykają się kulami włosowymi. Kot wychodzący często radzi sobie z zaleganiem w żołądku wylizanej sierści przez podjadanie roślin, po których w naturalny sposób wymiotuje. Kota domowego trzeba wspomóc odpowiednią dietą, która poprawia perystaltykę jelit i będzie miała obniżoną wartość energetyczną. Poza tym ważna jest obecność w recepturze Yucci Schidigera, która pomaga zredukować nieprzyjemne zapachy z kuwety, a dzięki kwasom tłuszczowym omega, poprawia się stan skóry i sierści oraz wzmacnia odporność.

Nasz sklep pupilkarma.pl proponuje karmę suchą dla kotów domowych, której recepturę opracowali specjaliści z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt. Oto karma linii PUPIL PREMIUM:

  • Karma sucha dla kota PUPIL Premium INDOOR bogata w kurczaka 10 kg

Karma ta może być stosowana jako codzienny posiłek przez długi czas. 

Wbrew wielu opiniom, jakoby karmy suche w diecie nie są dobrym rozwiązaniem, przedstawiamy szereg niezaprzeczalnych zalet karmy suchej dla kota

  • W recepturze karmy suchej dla kota można uwzględnić składniki, których samo mięso nie jest w stanie dostarczyć kotu. 

  • Ma w sobie mniej wilgotności niż karma mokra, dzięki czemu dłużej zachowuje świeżość i łatwo ją w czysty sposób porcjować. Pamiętaj jednak, by kot miał zawsze dostęp do świeżej wody (najlepiej w kilku różnych miejscach), by mógł ją właściwie uzupełniać. 

  • Jest wygodną formą karmienia, szczególnie kiedy nie ma Cię w domu lub, gdy jesteś ze zwierzakiem w podróży.

  • Jest bardziej kaloryczna niż karma mokra, dostarczy więc kotu więcej energii niż ta sama ilość karmy mokrej.

  • Pomaga kotu pozbywać się kamienia nazębnego podczas rozgryzania granul. 

  • Jest dobrym rozwiązaniem na zaspokojenie głodu podczas nocnej aktywności kota, co Tobie z kolei zapewnia nieprzerwany sen.

  • Wszystkie receptury naszych suchych karm funkcyjnych dla kota opracowują niezależni naukowcy z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt, w ramach którego pracuje grupa lekarzy weterynarii, specjalistów w dziedzinie żywienia zwierząt i behawiorystów. 

Pamiętaj, że każda zmiana karmy musi odbywać się stopniowo, przez kilka dni, podczas których wprowadzenie nowej karmy zaczynamy od małych porcji dodawanych do tej, którą kot dotychczas był karmiony, aż do całkowitej zamiany na nową. 

Wszystkie nasze karmy posiadają skład komponentowy zamknięty, co oznacza podanie na opakowaniu nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Taka forma przejrzystej informacji daje Ci pewność, co dokładnie zawiera w sobie karma sucha dla kotów domowych

Karma sucha dla kotów domowych to pełnowartościowy posiłek, którego wysoką strawność z łatwością dostrzeżesz w kuwecie po prawidłowej konsystencji stolca.

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności