Karma sucha bezzbożowa dla psa

Jest 30 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 30 produktów

Karma sucha bezzbożowa dla psa

Wybór karmy suchej bezzbożowej dla psa jest konieczny kiedy Twój pies cierpi na nietolerancję pokarmowa lub alergię na zboża. Takie dolegliwości mogą dotykać psa na każdym etapie jego życia. Mamy więc w naszym sklepie Pupil Karma karmę suchą bezzbożową dla szczeniaka i psa dorosłego.

Karmienie determinuje zdrowie i...

Karma sucha bezzbożowa dla psa

Wybór karmy suchej bezzbożowej dla psa jest konieczny kiedy Twój pies cierpi na nietolerancję pokarmowa lub alergię na zboża. Takie dolegliwości mogą dotykać psa na każdym etapie jego życia. Mamy więc w naszym sklepie Pupil Karma karmę suchą bezzbożową dla szczeniaka i psa dorosłego.

Karmienie determinuje zdrowie i kondycję czworonoga. Prawidłowa dieta Twojego psa nabiera jeszcze większego znaczenia, kiedy zwierzakowi coś dolega. Jako troskliwy opiekun chcesz, by Twój przyjaciel towarzyszył Ci jak najdłużej, ciesząc się zdrowiem i witalnością, zatem zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu Pupil Karma, bo znajdziesz w nim duży wybór bezzbożowej suchej karmy podanej w rozmaitych wersjach smakowych.  

Podając suchą karmę należy dokładnie zapoznać się ze składem i dawkowaniem umieszczonym na opakowaniu. Szczególnie, kiedy pies ma wyjątkowo wrażliwy układ trawienny, wiedza na temat receptury i ilości pokarmu, która należy psu podać jest kluczowa. 

Karma sucha bezzbożowa dla psa jest też sposobem żywienia najbardziej podobnym do pierwotnego. Wysoki udział mięsa i brak zbóż jest zgodny z dziką naturą psich przodków.

Na szczególną uwagę zasługuje nasza karma sucha bezzbożowa dla psa PUPIL PREMIUM INSECTS. Jest to pełnoporcjowa karma sucha dla psów dorosłych wszystkich ras zawierająca pozyskiwane z wielkopolskiej hodowli białko larw Hermetia Illucens. Białko z larw owadów  jest znakomitą alternatywą dla białka pochodzenia zwierzęcego. Jest to zatem karma idealna dla psów mających problemy z alergią, nietolerancją pokarmową lub wrażliwym układem trawiennym.

Bezzbożowa receptura świetnie łączy białko owadów będących źródłem budulców białkowych i kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 z warzywami oraz  owocami.

Dlaczego warto sięgnąć po naszą karmę suchą bezzbożową dla psa?

Wszystkie receptury naszych suchych karm bezzbożowych opracowują niezależni naukowcy z Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt, w ramach którego pracuje grupa lekarzy weterynarii, specjalistów w dziedzinie żywienia zwierząt i behawiorystów. Karmy suche dla średnich i dużych psów, które oferujemy odpowiadają na wszystkie potrzeby zwierzaka, uwzględniając jego wiek, kondycję fizyczną i aktywność. 

Na podstawie rzetelnej wiedzy, długiego doświadczenia, badań naukowych powstają nasze karmy dla psa bogate w witaminy, minerały i składniki odżywcze.

Karma sucha dla psa ma konkretne zalety. 

 • W jej recepturze można uwzględnić składniki, których samo mięso nie jest w stanie dostarczyć psu. 

 • Ma w sobie mniej wilgotności niż karma mokra, dzięki czemu dłużej zachowuje świeżość i łatwo ją w czysty sposób porcjować. Pamiętaj jednak, by pies miał zawsze dostęp do świeżej wody, by mógł ją właściwie uzupełniać. 

 • Jest wygodną formą karmienia, szczególnie kiedy nie ma Cię w domu lub, gdy jesteś ze zwierzakiem w podróży.

 • Jest bardziej kaloryczna niż karma mokra, dostarczy więc psu więcej energii niż ta sama ilość karmy mokrej.

 • Pomaga psu pozbywać się kamienia nazębnego podczas rozgryzania granul.

 

Wszystkie nasze karmy suche bezzbożowe dla psa zapewniają zwierzęciu pełnowartościowy posiłek, w skład którego wchodzą tylko naturalne składniki od sprawdzonych dostawców, bez śladu sztucznych dodatków.

Nasze karmy charakteryzuje też wysoka strawność, co z łatwością zaobserwujesz, widząc prawidłową konsystencję stolca swojego Pupila. 

Dodatkowo wszystkie nasze karmy posiadają skład komponentowy zamknięty, co oznacza podanie na opakowaniu nazw szczególnych, a nie nazw kategorii. Kupując naszą karmę dla psa, wiesz dokładnie co zawiera produkt.

Jakie smaki karmy suchej bezzbożowej wybrać?

W naszym sklepie Pupil Karma mamy dla Ciebie przygotowane karmy suche bezzbożowe dla psa dwóch linii: FOLK i PUPIL Premium.

W karmie suchej bezzbożowej dla psa FOLK znajdziesz:

Karmę dla szczeniaka:

 • Karma sucha dla psa FOLK Junior Delikatny posiłek dla malucha z królikiem, cielęciną i marchewką, 1,6 kg i 10 kg

 • Karma sucha dla psa FOLK Junior Delikatny posiłek dla malucha ze słodkowodnymi rybami, 1,6 kg i 10 kg

Karmę dla psa dorosłego:

 • Karma sucha dla psa FOLK MINI Kaszubska specjalność rybna z dodatkiem aromatycznych jabłek, pietruszki i lubczyku, 1,6 kg i 7 kg

 • Karma sucha dla psa FOLK MINI Mazurski gulasz z jelenia z burakami i dodatkiem żurawiny, 1,6 kg i 7 kg

 • Karma sucha dla psa FOLK MINI Staropolska uczta mięsna z królikiem, jagnięciną i przepiórką, 1,6 kg i 7 kg

 • Karma sucha dla psa FOLK MINI Podhalańska pieczeń z jagnięciny z dodatkiem przepiórki i pietruszki, 1,6 kg i 7 kg

 • Karma sucha dla psa FOLK MINI Wielkopolska kaczka z królikiem z dodatkiem aromatycznych jabłek i majeranku 1,6 kg i 7 kg

 • Karma sucha dla psa FOLK M&L Wielkopolska kaczka z królikiem z dodatkiem aromatycznych jabłek i majeranku, 3 kg i 12 kg

 • Karma sucha dla psa FOLK M&L Kaszubska specjalność rybna z dod. aromat. jabłek, pietruszki i lubczyku, 3 kg i 12 kg

 • Karma sucha dla psa FOLK M&L Mazurski gulasz z jelenia z burakami i dodatkiem żurawiny, 3 kg i 12 kg

 • Karma sucha dla psa FOLK M&L Staropolska uczta mięsna z królikiem, jagnięciną i przepiórką 3 kg i 12 kg

 • Karma sucha dla psa FOLK M&L Podhalańska pieczeń z jagnięciny z dodatkiem przepiórki i pietruszki 3 kg i 12 kg

W karmie suchej bezzbożowej dla psa PUPIL Premium  znajdziesz:

 • Karma sucha dla psa PUPIL Premium INSECTS All Breeds. 1,6 kg i 12 kg

 • Karma sucha dla psa PUPIL Premium MONOPROTEIN MINI bogata w kaczkę, 1,6 kg i 10 kg

 • Karma sucha dla psa PUPIL Premium MONOPROTEIN MINI bogata w gęś, 1,6 kg i 10 kg

Mniej
Więcej
OK

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie: Polityka Prywatności