O nas

PUPIL FOODS Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku pokarmów dla zwierząt domowych od 1999 r. (wcześniej pod nazwą PUPIL Sp. z o.o. od 1996 r.).

Roksy    Roksy

Oferujemy naszym Klientom pełną gamę pokarmów dla psów i kotów, zarówno suchą jak i mokrą karmę. PUPIL FOODS Sp. z o.o. posiada silną pozycję nie tylko na rynku polskim, ale również międzynarodowym. Współpracujemy z Katedrą Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego z Wrocławia oraz Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego z Warszawy. Porady specjalistów oraz wyniki badań są wykorzystywane do nowych rozwiązań żywieniowych, które mają zastosowanie w produkcji pokarmów dla zwierząt. Nieprzerwanie badamy potrzeby zwierząt i na tej podstawie szczegółowo przygotowujemy nowe rozwiązania żywieniowe, odpowiadając tym samym na nowe wymagania naszych Klientów.

Jakość i bezpieczeństwo pokarmów dla psów i kotów to jedne z najważniejszych wartości w PUPIL FOODS Sp. z o.o. Poświęciliśmy wiele lat na pozyskanie wiedzy i doświadczenia, a dowodem na to jest posiadanie międzynarodowych certyfikatów:

  • System HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points)
  • System Zarządzania Jakością ISO 9001
  • IFS FOOD - International Food Standard
  • BRC Certification - Global Standard for Food Safety

BRCBODY    IFS    BSI ISO    BSI

Więcej o nas? - zapraszamy pod adres:
www.pupilfoods.pl

Gwarancja wysokiej jakości naszych produktów, to bezpieczeństwo Naszych Klientów.